Başlangıç Programları Yönetim Programı Ücretsiz İndir Quick Startup Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Başlangıç Programları Yönetim Programı Quick Startup Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Quick Startup isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Quick Startup, ücretsiz ve kullanımı oldukça kolay bir sistem hızlandırıcıdır. Size başlangıç programlarını yönetmenizde kolaylık sağlayacak bu sade ve basit araç üstelik Türkçe.

Genelde bilgisayarımızı açarken açılma esnasında birkaç programda otomatik olarak çalışmaya başlar, hatta bu programlar biraz fazla ise bilgisayarımızın tamamen kullanıma hazır hale gelmesi uzun bir zaman alır ve sistem kilitlenme noktasına kadar gelebilir. Quick Startup sayesinde tüm bu sorunlarınız ortadan kalkacak ve bilgisayarınızın daha hızlı açılmasının yanısıra, bilgisayarınız artık çalışma esnasında da daha hızlı çalışacak ve yüksek performans sergileyecek.

Programın amacı; Windows oturumu açıldığında hemen o anda işinize yaramayacak programların açılmasını engellemek ve bu programların işlemcinizi meşgul etmesini önlemek, bu sayede de bilgisayarınızın hızını artırmak. Hatta istediğiniz programı zaman ayarlı olarak istediğiniz an çalıştırabilirsiniz.

Genel Özellikler:

Quick Startup, Windows oturumu açılma esnasında açılan programları ve arkaplan da çalışan programları size listeler ve bunları açılma ve işlemciyi meşgul etmelerine göre derecelendirerek size gösterir. Siz de buna göre istediğiniz programların otomatik başlamasını engelleyebilir, istediğiniz programında başlangıçta açılmasına izin verebilirsiniz.

Böylece sisteminiz size uygun bir şekilde çalışacak ve bilgisayarınızdan daha iyi verim alabileceksiniz. Kullanımı ise son derece kolay olan bu programda tek yapmanız gereken program listesinden dilediğiniz programların yanındaki işareti kaldırmak, çalışmasını istediğiniz programı ise listeye eklemek.

Editör Notu: Windows oturumunu açtığımız zaman genelde bilgisayarımızda kurulu olan Messenger, AntiVirüs vb. yazılımlar çalışmaya başlamakta ve buda sistemi aşırı derecede meşgul etmektedir. Bu yazılımların başlangıçta açılmasını engellemenin kolay yollarından olan ücretsiz Quick Startup yazılımı ile oturumunuzun daha hızlı bir şekilde açılmasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın başlangıcında bulunan bu uygulamaları tek tek elinizle açabilir, detaylı bilgiler ile raporlandırabilmek sizin elinizde.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver