Barkodlu Satış Programı Ücretsiz İndir BarkodSis Plus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Barkodlu Satış Programı BarkodSis Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BarkodSis Plus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BarkodSis Plus programı işletmelerin karlılık ve likidite hedeflerine ulaşmalarında geniş ölçüde yararlanabilecekleri bir yazılımdır.Barkod entegrasyonu ile çalışmakta olan BarkodSis Plus yazılımı sayesinde stoklar dinamik olarak izlenebilir, karlılık analizleri yapılabilir ve kararlar zamanında alınabilir.

Bütün bunların doğal sonucu olarak maliyetler azalır, karlılık ve verimlilik artar, işletmeler için kontrol ve denetim etkinliği sağlanır.BarkodSis Plus programı Bakkal, Büfe, Süper Market, Konfeksiyon, Züccaciye, Tuhafiye, Tekstil gibi çok farklı iş kollarında kullanılmaktadır.Özel olarak dizayn edilmiş hızlı satış modülü ile nakit, kredi kartı ve açık hesap satışlarınızı çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satış işlemi esnasında sadece satılan ürünün adet yada miktarını girip barkodunu okutmanız satış için yeterlidir. Kolay ve pratik kullanıma sahip olmasından dolayı çok fazla bilgisayar bilgisi gerektirmeden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Program Özellikleri:

Barkodunu okutarak basit bir şekilde sınırsız sayıda ürün girişi yapabilir, Barkodu olmayan ürünler için barkod oluşturarak sisteme tanıtabilirsiniz.Tanımlanan ürünlere toplu şekilde Barkod ve Raf Etiketi Baskısı yapabilirsiniz. Bu sayede işletmenizde barkodsuz ürün kalmaz.Terazinizin barkod baskı özelliği olmasa bile ilgili ürün için ürün kartı açmanız barkod numarası olarak da 6 haneli bir sayı belirlemeniz durumunda satış işleminde karşınıza gelecek olan ekrana ürün gramını yazarak satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Tek tıklama ile ürün hareketlerine oradan da ilgili ürün fişine ulaşabilirsiniz.Farklı kriterlerde ürün arama ve sorgulaması yapabilirsiniz.Cari Hesaplarınızı Alıcı ve Satıcı bazında oluşturabilirsiniz. Daha sonra carilerinizi alıcı ve satıcı bazında takip ediğ, raporlar üretebilmektesiniz.Ve daha birçok özellik. Daha fazlası için tıklayınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver