Banko asistanı ne iş yapar, görevi nedir, nasıl çalışır?

Bankaların açtığı sınavlarda en çok aradıkları elemandır banko asistanları , gişe memurları.

banko asistani Bankacılık:Banko asistanı gişe elemanı nedir?Ne iş Yapar?

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok aday ise esas olarak banko asistanının ne iş yaptığını bilmemektedir.  Banko asistanlarının kimi yerlerde ismi gişe elemanı olarak da geçebiliri.

Gişe elemanı, gişe memuru, banko asistanı kullanılan genel tabirlerdir.

Bu kadrolara bankalar genellikle üniversitelerin işletme, iktisat, ekonomi gibi bölümlerinden 4 yıllık mezunları işe alır.

Banko asistanlar, gişe elamanları ne iş yapar?

Hesap açtırma, kapama, eft, havale, para yatırma ve çekme, çek senet işlemleri, döviz işlemleri gibi birçok operasyonel işlem yapılmaktadır.

Banko asistanları, gişe elemanları performasına göre banka şube müdürlüğüne kadar yükselebilir, çalıştığı şubede sevilen, işini iyi yapan, performansı yüksek banko asistanları kariyer basamaklarında hızlıca yükselebilir.

Banko asistanları, gişe elemanları ne kadar maaş alır?

Başlangıç olarak 1200-1300 lira maaşla başlanır ancak , çalışanın performansına göre 3 yıl içerisinde iyi bir iyileştirme olur.

Etiketler: banko asistanı nedir banko asistanı ziraat bankası banko asistanı maaşı banko asistanligi banko asistani ne kadar maaş alır ziraat bankasi banko gorevlisi maasi banko asistanı ne iş yapar banko asistanı maaşları ziraat banko asistanı maaşı ziraat bankasi banko asistani banko asistanı maaşları ziraat bankası ziraat bankasi banko asistani maaşlari Banko asistanligi nedir banko asistanı ne kadar maaş alıyor ziraat bankası banko asistanı ne kadar maaş alır

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver