Balgam Söktüren Kür Tarifi, Balgam Söktürücü Bitkiler, Balgam Söktürücü Bitkisel Tedavi

balgam söktürücü karışım, balgam söktürücü kür, ibrahim saraçoğlu balgam, ibrahim saraçoğlu balgam kürü

İbrahim Saraçoğlu balgam söktürücü kür

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Çeşitli hastalıklardan dolayı bronş kanalları tıkanan, zor nefes alıp veren ve balgam çıkarmada zorlananların uygulamasını isteyen, ancak hamile ve diyaliz hastalarının bu kürden uzak durmasını gerektiğinin de altını çizen İbrahim Saraçoğlu tere kürünün uygulanmasını öneriyor.

 

 

Balgam atmaya yardımcı olacak bitkileri ve bu bitkilerin nasıl kullanılacağını öğrenmek isteyen konuklarımız için, İbrahim Saraçoğlu balgam söktürücü tere kürüne yer veriyoruz. Hem bronşların açılmasında hem de balgam sökmede yardımcı olacak olan bu kürün yanı sıra bol bol sıvı almanızı da öneriyoruz. Eğer ki gebe ya da böbrek hastasıysanız tere küründen uzak durmalısınız. Şimdi gelelim İbrahim Saraçoğlu balgam kürüne…

 

Balgam söktüren kür tarifi


Yarım litre suyu kaynatın. İçine on altı tane tere ekleyin. Ateşin altını kısarak, tencerenin ağzını kapatın. Bu şekilde sadece 3 dakika kaynatın. Kaynadıktan sonra süzün ve soğumasını bekleyin. Beş gün boyunca ara verilmeden yemekten 2 saat önce ya da 2 saat sonra içilmelidir. Her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver