Bahar Feyzan kim Bahar Feyzan resimleri Bahar Feyzan yaşam öyküsü

Bahar Feyzan yaşam öyküsü,

 

Bu biyografimiz de tv sunucusu Bahar Feyzan hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bahar Feyzan ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Bahar Feyzan kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bahar Feyzan, 1980 yılında Ankara’da dünyaya geldi.  Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünü okudu ve buradan mezun oldu. New York’ta ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı. Muhabirlik ile meslek hayatına başladı ve iş dünyasında önemli ropörtajlara imza attı. İlk olarak CNBC-e kanalında tv karşısına geçti. Daha sonra Habertürk ve NTV kanallarında tv karşısına geldi.

Türkiye onu Brad Pitt ile yaptığı ropörtajla tanıdı. NTV’nin New York temsilciliğini görevini yaptı. 2006 yılında Star TV’de Ana Haber Bülteni’ni sunmaya başlayarak bir yıl çalıştıktan sonra bu kanaldan ayrıldı. Daha sonra Kanal 24′te hem Moderatör Akşamüstü hem de Tatlı Sert programını sundu. 2010 yılında TRT Türk’te Küresel Nabız programını sundu. Daha sonra tv8′de hem 50 Dakika hem de Yaz Günlüğü programını sundu.

Bahar Feyzan Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Etiketler: :
bahar feyzan kaç yaşında

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver