Bağışıklığı Güçlendiren Kürler, Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Kür Tarifleri, Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Kürler

bağışıklık sistemini kuvvetlendiren bitkisel kür tarifleri, bağışıklık sistemini kuvvetlendiren kür tarifleri, ,

Bağışıklık sistemini güçlendiren bitkisel kürler?

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Mütenevvi sağlık sorunlarının yaşanmasında bağışıklık sisteminin güçsüz olmasının etkileri oldukça büyük olduğundan bitkisel kür tarifleri ile bağışıklık sistemini güçlendirebilir ve sağlık sorunların önüne geçebilirsiniz. Bağışıklık sistemini güçlendirme yöntemlerinden alternatif tıbbın sunmuş olduğu kür tariflerini sizlerle paylaşıyor ve sağlıklı bireyler olmanıza muavenet ediyoruz.

Bağışıklık sistemini güçlendirmek için

 

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek istiyorsanız sabahları zencefil, çubuk tarçın, kakule ve limon dilimi ile demlenmiş ılık suya, 1 çay kaşığı kestane balı karıştırıp içmenizi tavsiye ederiz.

1 kase evde mayalanmış yoğurda 1’er çay kaşığı zerdeçal, zencefil, ısırgan tohumu, üzüm çekirdeği karıştırıp gün içinde bu karışımı tüketmekte bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı bitkisel kür tarifidir.

Bağışıklık sistemini güçlendirmek için dilerseniz , balkabağı, brokoli, domates, ıspanak, yumurta, marul gibi A vitamini bakımından zengin olan ve fındık, badem, yer fıstığı, ceviz, zeytinyağı, hindistancevizi yağı gibi E vitamini bakımından zengin besinleri de tüketebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver