Bağırsak Tıkanıklığı Kesin Çözüm, Bağırsak Tıkanıklığı Tedavisi, Bağırsak Tıkanıklığına Ne İyi Gelir

bağırsak tıkanmasına bitkisel tedavi, bağırsak tıkanmasının bitkisel tedavisi, ,

Bağırsak tıkanmasına bitkisel çözüm

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Bağırsak tıkanması yemiş olduğunuz gıdaların sindirilmesinde problem yaşamanıza neden olan bir sorun olduğundan, bu sorunu aşmanız için sizlere bağırsak tıkanmasına iyi gelen ananas suyu tedavisinden bahsetmek istiyoruz.Bağırsak tıkanıklığı şikayetiyle kendisine başvuran hastalara ananas suyu tedavisini öneren OMÜ Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyeleri Prof. Dr. Necati Özen ve Yrd. Doç. Dr. İlhan Karabıçak, cerrahi işleme gerek duyulmadan bu sorunun nasıl tedavi edildiğinden şöyle bahsediyor:

Kalın bağırsak ve midede husule gelen ’’bezoar’’ adlı kitle, yutmuş olduğumuz besinlerin sindirilemeyip kümeler halinde sertleşmesi sorunudur. Bu soruna daha çok mide ameliyatı geçirmiş olan hastalarda rastlanılmaktadır. Prof. Dr. Özen bu sorunu şöyle açıklıyor: ’’Bezoarlar genellikle mide ameliyatı geçirmiş kişilerde görülmekte. Midesinin bir kısmı alınmış kişilerde besinler yeteri kadar sindirilmediği için özellikle de lifli gıdalar tüketen kişilerde bu lifler midede ve bağırsaklarda birikmeye başlıyor. Hastaların çoğunda taşlaşarak bağırsak tıkanıklığına neden olabiliyor.’’

Bağırsak tıkanmasına bitkisel tedavi yöntemi olan ananas suyu, düzenli olarak tüketildiği zaman çok etkili olmaktadır. Bağırsak tıkanması sorunu yaşayan hastaların 14’ünden 9’u ananas suyu tedavisi ile eski sağlıklarına kavuştular. Kabızlık sorunu olanlar muhakkak ananas suyu tüketmelidirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver