Bağırsak Temizleme Kürü Taylan Kümeli ve Ahmet Maranki’den Hakkında Bilgi

Aşağıda Bağırsak Temizleme Kürü Taylan Kümeli ve Ahmet Maranki’den ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bağırsak Temizleme Kürü Taylan Kümeli ve Ahmet Maranki’den
bagirsak temizleme kürü

bagirsak temizleme kürü

Sindirim sisteminin düzgün bir biçimde işleyebilmesi için bağırsaklardaki ödem ve toksinlerin ara sıra temizlenmesi gerekmektdir. Bunun için ise bağırsak temzileyici kürleri uygulamak faydalı olacaktır. Sizler için yaptığımız araştırmalarda hem Taylan Kümeli hem de Ahmet Maranki’ye ait değişik tariflere sahip iki adet bağırsak temizleme kürü bulduk. Her iki kür de bağırsakları ve ödem atıcı etkisi ile karaciğeri temizlemede yardımcı olsa da
birbirinden tamamen farklı bitkilerden ve formüllerden oluşuyor. Şimdi öncelikle sizlere Taylan Kümeli’den bağırsakları ve karaciğeri temizleyici kürün tarifini verelim.

 

Bu kürü Sn. Taylan Kümeli, Saba Tümer’in programına konuk olduğunda vermişti. Vücuttan ödem atatıcı etkisi olan kürün yapılışı ve gerek duyulan malzemeleri şu şekilde:

Bağırsak Temizleme Kürü İçin Gerekli Malzemeler:

5 bardak su

1 poşet yeşil çay
2 poşet Alman çayı (eczanelerde bulunur)
1 poşet phythoslim çayı
1 poşet phytholax çayı
1 poşet papatya çayı

2-3 adet avokado yaprağı

1 orta boy elma
2 kuru kayısı
1 yemek kaşığı dondurulmuş vişne

Bağırsak Temizleme Kürünün Hazırlanışı:

 

Malzemelerin tamımını 5 su bardağı suyun içinde 10 dakika kaynatın. Soğuduktan sonra süzerek bir şişeye koyun ve sabahtan akşama kadar istediğiniz ısıda ve istediğiniz sıklıkta için. Gün boyunca bitirmeniz önerilir.

Prof.r Dr Ahmet Maranki’nin bağırsakları temizleyici kürünün tarifi ise şu şekilde :

Gerekli Malzemeler: Eşit miktarda Havuç, elma, lahana, şeker pancarı, dereotu, maydanoz ve tereotu.

Yapılışı:
Havuç, elma, lahana, şeker pancarı, dereotu, maydanoz ve tere karıştırılır ve daha sonra bunları suyu sıkılır. Her sabah ve akşam 1 su bardağı kadar bu karışım içilir. 7 günlük bir periyot boyunca kesinlikle aksatmadan günde 2 kez, aç karnına bu karışım içilmelidir.

Bağırsak Temizleme Kürünün tarife uygun şekilde 1 hafta yani 7 gün aralıksız uygulanması gerekmektedir. Kür bittiğinde artık bağırsaklarınızı temizlemiş ve zararlı bakterilerden, toksinlerden arındırmış olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver