bacaklari uzatan egzersizler-bacak boyunu uzatan hareketler Hakkında Bilgi

Aşağıda bacaklari uzatan egzersizler-bacak boyunu uzatan hareketler ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

bacaklari uzatan egzersizler-bacak boyunu uzatan hareketler

Dikkat! Bu program bacak boyunu uzatıyor, skolyoz ve fıtık şikayetlerini ortadan kaldırıyor.

Dancentrum Dans Platformu, Taksim Elmadağ’daki merkezinde, aynı zamanda skolyoz; yani omurga eğriliğini de geliştirdiği hareket dizileri ile tedavi eden bale eğitmeni Ömer İnanç eğitmenliğinde ‘Beden Sağlığı ve Stretching’ Programı düzenliyor.

28 Haziran’a kadar devam edecek olan programda gündüz ve akşam saatlerinde olmak üzere 2 ayrı kur gerçekleşecek. Katılımcılar yapılan hareketlerle kısa sürede beden sağlığını iyileştiriyor ve kısalmış kasları uzatarak bacak boyunu uzatıyor. Böylelikle beden şekilleniyor. Özellikle ense ve omuzdaki gergin kaslar yumuşuyor ve hareket özgürlüğü artıyor.

Program aynı zamanda sırt, boyun ve belde fıtık, ağrı gibi şikayetlerin tamamen ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Osteoporoz gibi kemik ve eklem hastalıklarının oluşumunu engelliyor. Metabolizmanın temizlenmesi ve kan basıncının yükselmesi, kasların ölçülü bir derece de ısınmasını ve her ders sonrası kendinizi masaj yaptırmış gibi esnemiş ve rahatlamış hissetmenizi sağlıyor.

Kur 1. Her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 12.00 – 13.00
Kur 2. Her Pazartesi ve Cuma 20.00-21.00, Her Pazar 13.00-14.00

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver