Bacak Nasıl inceltme Yöntemleri İç Bacak Nasıl Sıkıştırılır? Bacak Nasıl İnceltilir Video İzle   Bu yazımızda bacaklarından şikayetçi olanlar için bacaklarını nasıl incelteceklerini yazacağız. Kıvrımsız ince uzun bacaklara sahip olmak için aşağıda yazdığımız teknikleri uyguladığınız taktirde sahip olabileceksiniz. Doktora görünüp ve doktor tavsiyesi ile bacaklarınızı inceltme yöntemleri uygulayarak sağlıklı bir şekilde inceltmenizi öneriyoruz.. evde bacak inceltme yöntemleri

Bacak Nasıl İnceltilir Video İzle,

 

Bu yazımızda bacaklarından şikayetçi olanlar için bacaklarını nasıl incelteceklerini yazacağız. Kıvrımsız ince uzun bacaklara sahip olmak için aşağıda yazdığımız teknikleri uyguladığınız taktirde sahip olabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Doktora görünüp ve doktor tavsiyesi ile bacaklarınızı inceltme yöntemleri uygulayarak sağlıklı bir şekilde inceltmenizi öneriyoruz..

evde bacak inceltme yöntemleri, bacak ve baldır nasıl inceltilir, bacak inceltme yöntemleri ve egzersizleri, kalın bacak nasıl inceltilir

1. Adım:

Bacaklarınızı omuz genişliğinde açın ve dik durun.

2. Adım:

Dizlerinizi bükerek, sandalyeye oturur gibi, yavaşça diz mesafenize kadar eğilin ve içinizden üçe kadar sayın.

3. Adım:

Yavaşça, başlangıç pozisyonuna geri dönün. Bunu yaparken içinizden üçe kadar sayın.

4. Adım:

Dizlerinizi ve ellerinizi yere koyun. Sağ ayağınızı kaldırın ve dizinizi bükerek, 90 derecelik açı oluşturun. Sağ ayağınızın vücudunuzla aynı düzlemde olmasına dikkat edin.

5. Adım:

Nefes vererek sağ ayağınızı kaldırabildiğiniz kadar kaldırın ve yeniden başlangıç pozisyonuna getirin. Bu hareketi 20 tekrarlı 3 set halinde yapın. Her set arasında 30 sn. dinlenin.

6. Adım:

Aynı hareketi diğer bacağınız için de tekrarlayın.

Bacak Nasıl İnceltme Videolu Anlatım:

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver