Bacak inceltme Hareketleri-Basen İnceltici Egzersizler-Kalça Zayıflatma Hareketleri Resimli Hakkında Bilgi

Aşağıda Bacak inceltme Hareketleri-Basen İnceltici Egzersizler-Kalça Zayıflatma Hareketleri Resimli ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bacak inceltme hareketleri

Bacak inceltme Hareketleri-Basen İnceltici Egzersizler-Kalça Zayıflatma Hareketleri Resimli 

1) Birinci harekette asker yürüyüşü adı verilen uygun adım yürüyş egzersizi yapıyoruz. Sağ bacak ileri iken sol el havaya; sol adımda ise sağ el dirsek omuzdan havaya kalkacak. Hareket süresi 5 dk.

2) İkinci bacak inceltme hareketinde ağırlık olarak yarım litrelik dolu pet su şişesi kullanacağız. Resimde görüldüğü gibi yerimizde adım atarken su şişeleri dıştan yukarı ve aşağı kaldırılıp indirilecek. Harekeket süresi 5 dk.

3) Üçüncü hareket ikinci hareketin aynısı ancak karın hizasından pet şişeler kaldırılıp indirilecek.

4) Dirsek Makası hareketi: Yürüyüş pozisyonunda ellerimizde su dolu pet şişeler yere paralel biçimde makas hareketi yapılacak. hareket süresi 6 dk

5) Beşinci hareket kalca ve yan karın eritme hareketi olarak bilinir. Resimdeki gibi pet şişeler karın hizasında iki yanda dururken ayaklarımız ise bir sağa bir sola yan adım atıp birleştirilecek. Hareket süresi 6 dk.

6) Yana tekme hareketi ile özellikle iç bacak eritme ve basen zayıflatma hedefleniyor. Sağ ayak sola doğru yukarı ve sol ayak sağa doğru yukarı atılacak. hareket süresi 5 dk

7) İleri yumruk hareketi: Özellikle bel ve popo inceltmek için faydalı. Aynı zamanda basen yağları da bölgesel olarak incelme gösteriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver