Bacak Germe Ameliyatı, Bacak Germe Ameliyatı Hakkında, Bacak Germe Estetiği, Bacak Germe Estetiği Nasıl Olur

bacak germe estetiği nasıl yapılır, bacak germe estetik ameliyat, bacak germe estetik ameliyatı nasıl yapılır

Bacak germe ameliyatı nasıl yapılır?

Aşırı bir şekilde kilo alıp verme, yaşlılık ve dış bir etken olan yer çekimi gibi mütenevvi sebeplerden husule gelen üst bacak bölgesinde, bilhassa da derinin ince olduğu alanda ki gevşeme ve sarkmalar, özellikle de kadınlar arasında sıkıntı yaratan bir sorundur. Bu sıkıntıdan kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biri ise, bacak germe estetik ameliyatıdır. Bacaklarda bu şekilde husule gelen bir problem sadece estetik görünümü değil, aynı zamanda kişinin bacak içlerinin aşırı yağlanmadan dolayı rahatsız edici bir şekilde birbirine sürtmesi sebebiyle hem hijyen hem de konfor açısında da sıkıntı yaratmaktadır. Bacak germe estetiği ise günümüzde şu şekilde yapılmaktadır:

Sponsorlu Bağlantılar

Bacak germe estetiği nasıl yapılır?

Üst bacak bölgesinde deri bolluğu yaşanan bölgelerde, kişinin iç çamaşırının içinde kalacak, bikini giydiğinde dışarıdan görünmeyecek şekilde deri kesileri yapılmakta, bölgede fazla bulunan deriler çıkartılıp atılmaktadır. Eğer ki hasta tüm bacağını gerdirmek istiyorsa, bu şekilde yapılan ameliyatlarda genellikle iz kalmakta ve bu iz popo hizasında bariz bir şekilde belli olmaktadır. Ancak uzmanların bu konudaki önerisi, bacak gerdirme estetiği yapılacaksa, çepeçevre gerdirmedir.

Bacak germe estetik ameliyatında uyluk iç yüzünde tamamen işlemin farklı ve iz bırakmadan yapıldığını söyleyen estetik uzmanları, bu bölgedeki yağ birikintilerinin kolay bir şekilde alındığını vurgulamaktadır. Ancak bu bölge incelmeye ve gevşemeye meyilli olduğu için, bacak germe estetiği bu noktada çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Daha düzgün ve gergin bir bacağa sahip olmak hedef alınmışsa, uyluk germe ameliyatı en etkili çözümdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver