Bacak Epilasyon Fiyatları, Bacak Lazer Epilasyon, Bacak Lazer Epilasyon Fiyatları

bacak lazer epilasyonu, bacak lazer epilasyonu ne kadar, tüm bacak epilasyon, tüm bacak epilasyon fiyat

Tüm bacak lazer epilasyon fiyatları

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Vücudun çeşitli bölgelerine uygulanan ve tatmin edici sonuçlar sunan lazer epilasyon, vücudun diğer bölgelerine oranla daha çok bacak bölgesinde bu başarını gözler önüne sermektedir. Bacak kıllarından muzdarip olan anne ve kızlar, bacak lazer epilasyonu ile bu bölgede bulunan istenmeyen tüylere sağlıklı ve güvenli bir şekilde çözüm bulabilirler. Tüm bacak lazer epilasyonu kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği için, diğer yöntemlere göre bu uygulama başarı çıtasını da daha yüksek tutar.

 

Tüm bacak lazer epilasyon uygulaması yaklaşık 1,5 saat sürmekte ve 6 seans bu uygulama için yeterli olmaktadır. Üstelik bacak epilasyon yöntemi ile batık oluşumları da önlendiği için batık sorunu ortadan kalkmaktadır. Seans aralıkları ise 2 aydır.

Tüm bacak epilasyon ücretleri ise epilasyonun yapılacağı estetik ve güzellik merkezine ve de merkezin kullanmış olduğu lazer çeşidine bağlı olarak değişir. Genellikle bacak epilasyonu için alexandrite ve diode lazerler tercih edilir. Bacak epilasyon fiyatları ise 250-700 TL arasında değişir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver