Ayrıntılı Donanım Bilgisi Programı Ücretsiz İndir HWiNFO Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ayrıntılı Donanım Bilgisi Programı HWiNFO Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HWiNFO isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HWiNFO uygulaması bilgisayarınızdaki temel bileşenler hakkında size detaylı bilgileri sade ve güzel bir arayüz üzerinde sunan, donanımlarınıza ait bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan kullanımı basit ücretsiz bir programdır. Bu program, bilgisayarınızın işlemcisi, anakartı, ekran kartı ve diğer bileşenler hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu program, bilgisayarınızdaki tüm bileşenleri ve aygıtları tarar ve bunları rapor olarak size sunar.

HWiNFO ile anakart, işlemci gibi bileşenler hakkında marka, model ve üretici firma gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Özellikle işletim sisteminizi kurtuktan sonra sisteminizde oluşan soru işaretli yani tanımlanamayan bileşenlerin neler olduklarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca donanım bileşenlerinizim detaylı bilgilerini ulaşadak hangi özellikleri desteklediğini görebilirsiniz.

– Kapsamlı donanım bilgileri

– Sistem izleme (Voltaj, Fan, Güç)

– Temel kriterler

– Rapor formatları Metin, CSV, XML, HTML, MHTML

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver