Aygıt Kilitleme Programı Ücretsiz İndir DeviceLock Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Aygıt Kilitleme Programı DeviceLock Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DeviceLock isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Antivirüs, güvenlik duvarı gibi güvenlik yazılımları sizi ve bilgisayarınızı belirli bir yere kadar koruyabilir. Fakat bilgisayarınızdaki verilerin ve sisteminizin tam anlamıyla güvenliğini sağlamak istiyorsanız bilgisayarınızdaki girişlerini de kontrol altında tutmanız gerekir. USB portların güvenliğini sağlayan bir program, bilgisayara aktarılacak tüm dosyalar için yetki şifresi isteyerek bilgisayar yöneticisinin haberi olmadan veri transferi yapılmamasını sağlıyor olsa da diğer port’larda güvenlik sağlayamadığından güvenlikte eksiklikler olabiliyor.DeviceLock veri güvenliği konusunda tam bir çözüm olarak karşımıza çıkan profesyonel bir aygıt kontrol yazılımı. Tıpkı diğer veri girişini süzen programlar gibi DeviceLock‘ta sistem yöneticisinin şifresi üzerinden çalışıyor ve tüm kullanıcılara kısıtlamalar getiriyor. İsterseniz tüm USB, CD/DVD, FireWire, WIFI ve Bluetooth girişlerini kapatabiliyor, bilgisayarınıza izniniz olmadan hiçbir verinin transfer edilmemesini ya da bilgisayardan bilgi alınmamasını sağlayabiliyorsunuz.

Program içerisindeki ajanda sistemi sayesinde bilgisayarınızdaki tüm girişlerin hangi zamanlarda açık kalacağını ve ne zamanlarda kilitleneceğini de istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Eğer bilgisayarınızdaki paralel ve seri girişleri hiç kullanmıyorsanız program aracılığı ile bunları kapatabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver