ayakta oluşan iltihaba hangi bitki ve ne iyi gelir-vücut ve ayak iltihaplarına bitkisel çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda ayakta oluşan iltihaba hangi bitki ve ne iyi gelir-vücut ve ayak iltihaplarına bitkisel çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ayakta oluşan iltihaba hangi bitki ve ne iyi gelir-vücut ve ayak iltihaplarına bitkisel çözüm

Dr Ahmet Marankinin önermiş olduğu bitkisel karışım, iltihaplanmalar için oldukça faydalı. Ahmet Beyin önerisi ile, tarifimizi yayınlıyoruz.

GEREKLİ MALZEMELER :
* 3-4 adet kerevi sapı,
* 3-4 adet lahana yaprağı,
* 1 tutam maydonoz sapı,
*1 su bardağı su
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : kereviz sapı, lahana yaprağı ve maydonoz sapı kaynayan suyun içine içine atılır. 3 taşım kaynatılır. Akşam yatmadan 1 saat önce 1 bardak içilir. 3 hafta uygulanacak olan bu kürün hiç bir yan etkisi olmadığından, herkes içebilir. Böbrek iltihaplarının yanısıra, zayıflamaya ve kan yağlarını düşürmeye yardımcı bir kürdür.

İltihap Kurutucu – Civan Perçemi
Civan Perçemi – İltihap Kurutucu
İlacın Latince Adı: Achillea Milletfolium
Türü: Bitki
Hastalık: İltihap kurutucu
Tedavi: Civan perçemi tek başına ya da az pelin otu ile kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilirse, böbrek, bağırsak, mide, mesane ve yumurtalıkta kısaca dahildeki bütün iltihaplara karşı faydalıdır. Haricen yaralara da sürülür. Fransaızlar cihan harbinde oksijenli su yerine kullanmışlardır.
Yan Tesiri: Bazı kişilerde alerji etkisi yapabilir. Koklamak, tozunu yutmak ve vücuda sürtünce alerji yapabilir. Telafisi: Alerji için civan perçemini balla karıştırıp yerse fayda görür.
Önemli Notlar: Ayvadana, Akbaşlı, Barsam Otu, Binbir yaprak olarak da bilinir. Civan perçemi az sinameki, çörek otu, sığır kuyruğu karışımıda uyumludur. Güçlü bir acı ilaçtır. Vücudu kuvvetlendirir.
İçindekiler:Acı madde olan achillein, Uçan yağ, azulen, Şamuzelen, Bornoel, Pinen, Sabinen, Kafur, C vitamini, Yüksek oranda potasyum, İnulin, Asparagin, Tanen, Reçine, Fosfor, Organik asitler, Klorofil

Civan Perçeminin Faydaları

Adet Söktürücü – Civan Perçemi
Akne – Civan Perçemi
Astım – Civan Perçemi
Balgam – Civan Perçemi
Basur ( Hemoroid ) – Civan Perçemi
Baş Ağrısı Sinir Bozukluğu – Civan Perçemi
Beyaz Akıntı – Civan Perçemi
Böbrek Çalıştırıcı – Civan Perçemi
Bronşit – Civan Perçemi
Gastrit – Civan Perçemi
Grip – Civan Perçemi
İltihap Kurutucu – Civan Perçemi
Karaciğer Güçlendirici – Civan Perçemi
Mide Ülseri – Civan Perçemi
Nezle – Civan Perçemi
Saç Bakımı – Civan Perçemi
Saç Büyümesi – Civan Perçemi
Sancı Keser – Civan Perçemi
Sivilce – Civan Perçemi
Şifa İksiri – Civan Perçemi
Yara Tedavisi – Civan Perçemi
Yatağını Islatan Çocuklar – Civan Perçemi

iltihap kurutucu bitkiler iltihap kurutucu krem iltihaba bitkisel çözüm iltihap kurutucular iltihap kurutucu balgam kurutucu bitki rahim iltihap kurutucu bitkiler intihap kurutucu bitkiler iltihap kurutucu bitkisel çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver