Ayak Estetiği, Ayak Estetiği Nasıl Yapılır, Ayak Estetik Ameliyatı

sinderalla ayak estetiği, sinderalla ayak estetiği hakkında, sinderalla ayak estetiği nasıl yapılır, sinderalla ayak estetiği uygulaması

Sinderalla ayak estetiği nedir?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Estetik her geçen gün daha da ilerliyor ve estetiğe olan ilgi de giderek daha çok artıyor. Vücudumuzun çeşitli yerlerine uygulanan estetik operasyonlar daha hoş bir görünüm vaad ediyor. Son zamanlarda ise ayak parmağı estetik ameliyatına olan ilgi fazlalaştı. Ama uzmanlar bu konuda hastaları uyarıyor!

 

 

Sinderalla ayak estetiği parmak uzunluğunu veya kısalığını sağlayan bir estetik ameliyattır. Ayak parmaklarının hoş olmayın görünümü hem kadınların hem de erkeklerin moralini bozuyor. Ayak parmaklarından memnun olmayanlar ise bıçak altına yatmayı tercih ediyorlar. Uzmanlar, ayak parmağı estetik ameliyatının yürümeyi olumsuz etkileyebileceğini söylediler.

Daha güzel bir ayak parmaklarına sahip olmak için uygulanan sinderalla estetik ameliyatı, vücuttaki ağırlık dengesinin bozulmasına neden olabiliyor. Özellikle baş parmakta yapılan değişiklikler , kasların çalışmasını olumsuz etkiliyor. Çünkü parmakların kısaltılması yada uzatılması için kasların kalınlaştırılması yada inceltilmesi gerekiyor. Böylece yürüme sorunları ortaya çıkıyor. Daha zarif ve küçük ayaklara sahip olayım derken yürüme sorunları yaşayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver