Avira Free Antivirus 2013 Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Avira Free Antivirus 2013  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Avira Free Antivirus 2013 Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,Avira Free Antivirus 2013  Direk İndir Tek Link,Avira Free Antivirus 2013  Full İndir Download, Avira Free Antivirus 2013 Demo İndir Demosu,Avira Free Antivirus 2013  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Avira AntiVir Free Antivirus Ana Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

Avira Free Antivirus virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara karşı sağladığı koruma ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır.

Kişiselleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken yazılım, hem çevrim içi hem de çevrim dışı uygulamalar sırasında bilgisayarınızın güvenliği için en doğru seçimlerden biri. Bu ücretsiz program ile bilgisayarınızı korumak için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmayacak. Hiçbir ücret ödemeden Avira teknolojisine bilgisayarınızda sahip olabilirsiniz.

Arayüzde basit değişikler içeren yeni 2013 sürümünde kurulum aşaması geliştirilerek basitleştirildi. Kurulum aşaması 2 tıklama ile tamamlanabiliyor. Hızlı ve kapsamlı tarama seçenekleri sunan Avira Free Antivirus’ün tarama süresini kısaltmak için kişiselleştirmeözelliklerinden yararlanabilirsiniz. Dünyadaki milyonlarca kullanıcının tercihi olan Avira ücretli antivirüs yazılımlarıyla rekabet ettiği ücretsiz sürümüyle sizin bilgisayarınızı da güvende tutabilir.

Özellikleri

  • Virüslere, trojanlara ve solucanlara karşı koruma sağlar. (anti-virus)
  • Reklam ve casus yazılımlara karşı koruma sağlar. (anti-adware & anti-spyware)
  • Güvenlik yazılımlarınızı pasif durumda bırakarak sisteme sızan yazılımları engeller. (anti-rootkit)
  • Tek tıklamayla tüm virüsleri temizleme.
  • Netbooklar için az pil harcayan özel kullanım.
  • Kişisel bilgisayarınıza zarar veren yazılımlara karşı korumakla kalmaz hataları onarır.
  • Sadece 2 tıklamayla ekspress kurulum.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver