Avira AntiVir Veri Kurtarma Programı Ücretsiz İndir Avira AntiVir Rescue System Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Avira AntiVir Veri Kurtarma Programı Avira AntiVir Rescue System Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Avira AntiVir Rescue System isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avira Antivir Rescue System, Windows işletim sisteminizi başlatamadığınız zaman ya da Windows’un hasar gördüğü durumlarda size çözüm sunan bir veri kurtarma programıdır.

Avira Antivir Rescue System’i Windows işletim sisteminizi başlatmak ve onarmak üzere kullanabilmek için öncelikle programı CD’ye ya da DVD’ye yazdırmanız gerekiyor. Ardından CD ya da DVD üzerinden bilgisayarınızın işletim sistemini başlatmak ve verilerinizi kurtarmak mümkün olacaktır.

Avira Antivir Rescue System ile işletim sisteminizi başlattığınız zaman program, hem işletim sisteminizde hasar gören alanları onaracak hem de tüm zararlıları temizleyecektir. 

Bu program bir gün içinde pek çok kez güncellendiği için her zaman en yeni güncellemeleri almak ve programın hep güncel kalması mümkün olmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver