Avira AntiVir Premium Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Avira AntiVir Premium 2012, gerçek zamanlı tarama yaparak virüsleri, trojan ve casus yazılımları (spyware) engelleyen profesyonel bir antivirüs programıdır. Avira Antivir 2012 özellikleri arasında isteğe göre tarama, zamanlanmış sistem taraması ve otomatik virüs veritabanı güncelleme bulunmaktadır.

Avira AntiVir Premium, Web Protection özelliği ile dosya indirme, internette gezinme gibi sürekli yaptığınız işlemler sırasında arka planda gerçek zamanlı olarak tarama yapar ve virüs bulaşmış, trojan içeren ya da bilgi hırsızlığı yapan web sitelerine girmeden önce engelleme yaparak bilgisayarınızın zarar görmesini engeller.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Avira AntiVir Premium 2012 antivirüs programının özellikleri

Real-Time Protection, virüs, trojan ve diğer tüm zararlı yazılımlara (malware) karşı aktif koruma sağlar.

System Scanner, virüs, solucan (worm) ve truva atlarını (trojans) anında tespit eder.

AntiPhishing özelliği, banka bilgileri, kredi kart numarası gibi önemli bilgilerin sahte web siteleri ve sahte programlar tarafından çalınmasını engeller.

Rootkit Protection, klasik antivirüs programları tarafından tespit edilemeyen rootkit adındaki zararlı yazılımları tespit edip engeller.

Web Protection zararlı web sitelerine erişimi engeller.

Mail Protection Virüs yada zararlı kod bulunduran e-postaları temizler.

Rescue System Windows’un normal bir şekilde açılmasını engelleyen bir virüs bulaşması ya da Windows üzerinden silinemeyen bazı virüsleri temizlemek için özel bir CD ile (Rescue CD) bilgisayarı başlatıp virüs temizleme işlemi yapmayı sağlar.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver