AVI Video Düzenleme Programı Ücretsiz İndir FadeToBlack Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AVI Video Düzenleme Programı FadeToBlack Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FadeToBlack isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FadeToBlack AVI Video Editor programı AVI uzantılı video dosyalarınızı kullanımı kolay sade arayüzü ile hızlı bir şekilde birleştirmenize, ayırmanıza, kesmenize, renklerini modifiye etmenize, görüntülerin yönünü değiştirmenize ve blur eklemenize olanak tanıyan bir video düzenleme yazılımı.

Sadece AVI dosyaları ile işlem yapabildiğiniz bu programın en kötü tarafıda sadece tek bir format desteklemesi. JPEG ve BMP formatındaki resim ve fotoğraflarınızıda videolarınıza ekleyip çıkartabildiğiniz bu programda tek bir AVI dosyasını düzenlemek yada çok sayıda video üzerinde işlemler yapmak son derece hızlı ve kolay.

Sadece birkaç tıklama ile istediğiniz düzenlemeleri yapabileceğiniz bu program ile kendi videolarınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilecek, dönüştürebilecek ve oynatabileceksiniz. Blur efekti ile videolarda istediğiniz kısımları dağıtırken, görüntülerdeki renkleri değiştirerek farklı bir hava yaratabileceksiniz.

Program en çok AVI dosyaları ile ilgilenen ev kullanıcıları için çok kullanışlı bir program olarak nitelendirilebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver