AVG Antivirüs Programı Ücretsiz İndir AVG Anti-Virus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AVG Antivirüs Programı AVG Anti-Virus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AVG Anti-Virus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AVG Anti-Virus zararlı yazılım koruması yanında geliştirdiği sosyal ağ korumasıyla internette vakit geçirmeyi seven kullanıcılara hitap ediyor. Virüs, casus yazılım, trojan, solucanlara karşı bulut ve topluluk temelli koruma sağlıyor.

WLM ve Yahoo benzeri anlık mesajlaşma servisleri yoluyla alınan ve gönderilen dosyalar yazılımla taranır. AVG Anti-Virus’ün link tarama özelliği daha siteleri ziyaret etmeden sizi güvenli olmayanlar konusunda uyarır.

İçerdiği Koruma Sistemleri:

Anti-Virus: Virüslere, solucanlara ve truva atlarına karşı tam koruma.
Anti-Spyware: Casus, reklam ve kimlik hırsızlıklarına karşı tam koruma.
Anti-Rootkit: Rootkitlere karşı tam koruma.
Link Tarayıcı: Tehlike içeren internet sitelerine karşı tam koruma.
Sosyal Ağ Koruması: Sosyal ağları tarayarak tam güvenlik sağlar.
AVG Advisor: Sistemde çalışan uygulamaları monitörleyen yazılım, kullanıcılara optimizasyon önerilerinde bulunuyor. Örneğin Firefox, Internet Explorer ve Google Chrome tarayıcıları aşırı bellek kullanarak sistem performansını etkilemeye başladığı zaman AVG yeniden başlatma önerisinde bulunuyor. Yeni!

AVG Anti-Virus 2012 Sürüm Güncellemeleri

AVG AdvisorDaha hızlı tarama.Daha az bellek kullanımı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver