AVG Anti-Virus Free 2012 İndir [Ücretsiz Sürüm Download]

Ücretsiz anti virüs yazılımları arasında tartışmasız bir şekilde dünyanın en iyisi olan AVG Anti-Virus Free Edition 2012 versiyonu çıktı! Önceki sürümünün üzerine bir çok yenilik katan AVG, artık eskisinden çok daha iyi. Eğer bir antivirüs programına para vermem diyorsanız, o zaman mutlaka güvenliğiniz için AVG Anti-Virus Free 2010 sürümünü indirmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

http://www.enbasit.com/indir.png

Program hakkında diğer detaylar aşağıda verilmiştir.

İşte AVG Anti-Virus Free 2012 Özellikleri

AVG Anti-Virus Free Edition çok iyi bilinen bir antivirüs korunma aracıdır. AVG Free ücretsizolarak ev kullanıcıları için tasarlanmış basit, kullanımı kolay bir güvenlik programıdır.Güçlü ve sürekli güncellenen yapısı ile tam birkorumasağlayan bu program dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Virüs veritabanı güncellemeleri ile her zaman en güncel tehditlere karşı hazır durumda bulunan AVG Anti-Virus Free Edition (Ücretsiz Virüs Koruma Programı) yüksek derecede koruma sağlıyor. Yerleşik koruma kalkanı, casus yazılımlara karşı anti-spyware özelliği, e-posta tarayıcı, güvenlik eklentileri, istek üzerine veya otomatik tarama ve testler gibi seçenekler ile mümkün olan en üst düzey korumayı sizlere ücretsiz sunan bu yazılım bilgisayarınızın performansında da hiçbir yavaşlamaya sebep olmadan verimli bir şekilde çalışabiliyor.

İçerisinde bulunan Anti-Virus, Anti-Spyware ve  Smart Anti-Rootkit araçlarıyla virüs ve casus yazılım gibi kötü niyetli yazılımların bilgisayarınıza girerek yayılması engellenir.

AVG Resident Shield (Yerleşik Koruma Kalkanı) özelliği ile sisteminizde gerçek zamanlı bir koruma yapabilecek ve anlık dosya alışverişlerindegüvende olacaksınız.

AVG LinkScanner arama motorlarında yaptığınız arama sonuçlarına göre siteleri denetler ve güvenlik derecelendirmelerini arama motoru sonuçları listesinde gösterir. Bu sayede güvenli olmayan sitelerden ziyaret etmeden uzak durabilirsiniz.

E-mail Scanner aracı gelen ve giden tüm e-postalarınızı virüs taramasından geçirir.

AVG Sosyal Ağ Koruması ile sosyal ağlardaki güvenliğinizde artık koruma altında olacak.

AVG Anti-Virus Free Edition bulut bilişim ve topluluk koruma ağından beslenen düzenli güncellemelerle yeni tehditlere karşı hep tetikte.

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver