Avea isimden numara bulma 2013 Turkcell isimden numara sorgulama, Vodafone isimden numara sorgulama

Turkcell isimden numara sorgulama, Vodafone isimden numara sorgulama, Avea isimden numara sorgulama, Telekom isimden numara sorgulama servisleri tek bir adreste: 11833. İsim girerek sabit telefon, cep telefonu öğrenebilirsiniz. İsimden numara bulmak için, isme kayıtlı Turkcell numarası, isme kayıtlı Vodafone numarası, isme kayıtlı Avea numarası, isme kayıtlı Türk Telekom numarası öğrenin. İsim girerek o isme kayıtlı telefon numaralarını bulabilirsiniz. 11833 ile isme kayıtlı sabit numaraları görebilirsiniz. İsim sorgulama servisi size Turkcell numaraları, Vodafone numaraları, Avea numaraları ve Türk Telekom numaraları hakkında detaylı bilgi sağlıyor. Sorgu başına ücret 2,90 TL ‘dir (KDV dahil) ve cep numaranız üzerinden mobil ödeme ile ücretlendirilecektir.

Avea no sorgulama

11833 yani 11833… Herkesin dilediği kişiye kolayca ulaşabilmesine olanak sağlayan eşsiz 11833 hizmeti ile isimden numaraya ya da numaradan isimlere ulaşmak çok kolay. Tüm operatörlerde olduğu gibi avea no sorgulama işleminde de aynı kolaylık ve hızda öğrenmek istediğiniz numaraya ya da numaradan isme ulaşabilir sizi arayanları öğrenirken sizler de ulaşmak istediğiniz kişilere kavuşabilirsiniz. Bu sorgulama işleminizi ister telefondan 11833 tuşlayarak ister kısa mesaj yoluyla dilerseniz de internet sayfamızda yapabilirsiniz. Sizi kimin aradığını daha fazla merak etmenize gerek yok hadi hemen arayın.


Avea bilgi için avea no sorgulama


Çalışan anne ve babalar cep telefonu sayesinde çocuklarına istedikleri zaman ulaşabiliyorlar. Avea no sorgulamaherhangibir durumda çocuğuna ulaşamayan anne babaları kısa sürede istedikleri kişinin numarasına ulaştırıyor. Anne babalar çocuklarına ulaşamadıkları durumlarda avea no sorgulama yardımı ile öğretmenlere, servis şoförlerine yada diğer ilgili kişilere anında erişebiliyorlar. Şehir nüfuslarının her geçen gün daha da arttığı günümüzde avea no sorgulama herkes için büyük önem taşıyor. Bireyler istedikleri kişilerin numaralarına avea no sorgulama sayesinde ulaşıyorlar.
 Sorgu başına ücret 2,90 TL ‘dir (KDV dahil) ve cep numaranız üzerinden mobil ödeme ile ücretlendirilecektir.

Numaradan isim sorgulama avea

Bilinmeyen numaraların numarası avea için neydi? Bu sorudan ve sürekli operatöre göre farklı sorgulama numaralarından sıkıldınız mı? Peki sizler için tek bir numara ile her operatörden sorgulama yapabileceğiniz bir numara veriyoruz. 11833 ile numaradan isim sorgulama avea hattı sahiplerinin bilmedikleri numaraları sorgulayarak isimlere ulaşabilmelerini ya da aynı şekilde isimden telefon numaralarına kolayca ulaşabilmelerini sağlıyor. Bununla da sınırlı kalmayıp bulduğunuz numara ile görüşebilme imkanı veren ve ihtiyacınız olan tüm sabit hatların numaralarına ya da önemli telefonlara kadar her numarayı size sunan 11833 ile hayat çok daha kolay olacak. Sorgu başına ücret 2,90 TL ‘dir (KDV dahil) ve cep numaranız üzerinden mobil ödeme ile ücretlendirilecektir.

Avea bilinmeyen numara ögrenme avea gizli no bulma aveadan numara ögrenme isim ile no ögrenme

Bilmediğiniz numaraları öğrenmek çok kolay!

Sponsorlu Bağlantılar

11855 Bilinmeyen Numaralar Servisi; bir Avea numarasının ait olduğu kişi bilgisine ya da bir kişiye ait Avea numarasına ulaşabileceğiniz telefon rehberi servisidir.

Bu servise, *100# menüsünden, AveaWAP’tan, WEB sayfasında İşlemler menüsünden, BenimMenüm üzerinden, 11855′i arayarak ya da 11855′e SMS gönderek erişebilirsiniz. Böylece numarasını bilmek istediğiniz tanıdıklarınıza ulaşabilir, sizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilir, siz de numaranızıBilinmeyen Numaralar Rehberi’ne kaydederek yakınlarınızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Aradığınız isim/soyad veya AVEA numara bilgisinin size ulaşması için, ilgili abonenin “Bilinmeyen Numaralar Rehberi”ne kayıt yaptırmış olması gereklidir.

Kullanım

11855′i arayarak:
11855 numarasını arayarak numaraya ya da isme göre arama yapabilir, kişisel kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

11855′e SMS göndererek:
İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI, eğer şehir biliniyorsa yine aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI SEHIR bilgilerini, numaraya göre arama yaparken öğrenmek istediğiniz 10 haneli telefon numarasını ( Örn: 5551234567) yazarak 11855′e SMS olarak gönderebilirsiniz. KAYIT yazıp 11855′e SMS gönderdiğinizde rehbere numaranızı kaydedebilir, IPTAL yazıp gönderdiğinizde ise rehberden numaranızı çıkarabilirsiniz.

*100# ile:
*100# tuşlaması yaparak ulaştığınız *100# menüsünde İşlemler’in içinden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BenimMenüm ile:
64 KB SIM kartınızın içinde yer alan BenimMenüm’den Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Web üzerinden:
www.avea.com.tr sayfasında İşlemler menüsünden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

AveaWAP üzerinden:
wap.avea.com.tr sayfasında İşlemler/BiDünya Servis İşlemleri/Anında İşlem menüsünden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ücretlendirme

11855′i aramak AVEA Faturalı Aboneler için 60 Ykr/dakika (KDV Dahil; ÖİV hariç); AVEA Faturasız Aboneler için 8 Kontör/dakika ile ücretlendirilir.

Web İşlemler sayfası, Avea WAP, BenimMenüm, *100# üzerinden ve SMS ile yapılan isim & soyad ve numara sorgulamaları için abonelerimize gönderilecek her bir mesaj 2 SMS/4 Kontör ile ücretlendirilir. İstenen bilgiye ulaşılamadıysa yapılan işlem ücretlendirilmez.

Web İşlemlerBilmediğiniz numaraları öğrenmek çok kolay!

Önemli Telefonlar Servisi, bir Avea numarasının ait olduğu kişi bilgisine ya da bir kişiye ait Avea numarasına ulaşabileceğiniz telefon rehberi servisidir.

Bu servise, *100# menüsünden, AveaWAP’tan, WEB sayfasında İşlemler menüsünden, BenimMenüm üzerinden, 11855′i arayarak ya da 11855′e SMS gönderek erişebilirsiniz. Böylece numarasını bilmek istediğiniz tanıdıklarınıza ulaşabilir, sizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilir, siz de numaranızı Önemli Telefonlar servisine kaydederek yakınlarınızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Aradığınız isim/soyad veya AVEA numara bilgisinin size ulaşması için, ilgili abonenin “Önemli Telefonlar Rehberi”ne kayıt yaptırmış olması gereklidir.

11855 Avea Bilinmeyen Numaralar Servisi, 31.03.2007 tarihinden itibaren 11855 servis numarası ile hizmetinize sunulacaktır. Bilinmeyen numaralar danışma hizmeti vermek üzere Telekomünikasyon Kurumu tarafından yetkilendirilecek olan yeni firmaların 118 ile başlayan beş haneli numaraları, bu numaralar hizmete girdiğinde ayrıca duyurulacaktır.

Kullanım

11855′i arayarak:
11855 numarasını arayarak numaraya ya da isme göre arama yapabilir, kişisel kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

11855′e SMS göndererek:
İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI, eğer şehir biliniyorsa yine aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI # ŞEHİR bilgilerini, numaraya göre arama yaparken öğrenmek istediğiniz 10 haneli telefon numarasını ( Örn: 5551234567) yazarak 11855′e SMS olarak gönderebilirsiniz. KAYIT yazıp 11855′e SMS gönderdiğinizde rehbere numaranızı kaydedebilir, IPTAL yazıp gönderdiğinizde ise rehberden numaranızı çıkarabilirsiniz.

*100# ile:
*100# tuşlaması yaparak ulaştığınız *100# menüsünde İşlemler’in içinden Önemli Telefonlar servisine ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BenimMenüm ile:
64 KB SIM kartınızın içinde yer alan BenimMenüm’den Önemli Telefonlar servisine ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Web üzerinden:
www.avea.com.tr sayfasında İşlemler menüsünden Önemli Telefonlar servisine ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

AveaWAP üzerinden:
wap.avea.com.tr sayfasında İşlemler menüsünden Önemli Telefonlar servisine ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ücretlendirme

11855′i Arama:

11855′i arama 1 SMS/2 kontör ile ücretlendirilir.Girişten sonra abone;

  • Numara ile sorgulama yapabilir. Abone isim soyad bilgisini sorguladığı abonenin numarası tuşlar. Sistem aboneye SMS ile yanıt gönderir. Gelen dolu bilgi 3 SMS/6 kontör bedeli ile ücretlendirilir. Herhangi bir sonuç çıkmazsa aboneye gönderilen bilgi SMS’i ücretlendirilmez.
  • Eğer numara yerine isim soyad ve şehir bilgisiyle sorgulama yapacaksa sistem aboneyi AveaMerkez’e aktarır. AveaMerkez’e aktarılan abone sorgulaması sorgulama sonucundan bağımsız olarak 3 SMS/6 kontör bedeli ile ücretlendirilir.
  • Abone 11855′i aradıktan sonra bilinmeyen numara rehberindeki durumunu sorgulayabilir, rehbere kayıt olabilir veya rehberden kaydını silebilir. Durum sorgulama, kayıt olma ve kayıt silme işlemleri ücretsizdir.

Rehbere Kayıt:
Web İşlemler sayfası, AveaWAP, BenimMenüm, *100# üzerinden ve SMS yolu ile yapılan kayıt ve silme işlemleri ücretsizdir.

Rehberde İsim ya da Numara Arama:
Web İşlemler sayfası, AveaWAP, BenimMenüm, *100# üzerinden ve SMS yolu ile yapılan sorgulamalarda, gelen bilgi 2 SMS/4 kontör bedeli ile ücretlendirilir. İstenen bilgiye ulaşılamadıysa yapılan işlem ücretlendirilmez sayfası, Avea WAP, BenimMenüm, *100# üzerinden ve SMS yolu ile yapılan durum sorgulama, rehbere kayıt ve rehberden silme işlemleri ücretsizdir.

TELEFON NUMARASINDAN İSİM SORGULAMA

‘’118 70’’ Rehberlik servisini, Türk Telekom aboneleri ve GSM faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm aboneler tarafından başka hiç bir ön numara çevirmeden direkt olarak aranan 118 70 BİLİNMEYEN NUMARALAR SERVİSİ bu bağlamda Türk Telekom aboneleri ve GSM faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm aboneler tarafından direkt olarak aranılabilen bu bağlamda telefon numarasından isim sorgulama yapabileceğiniz tek numaradır.

‘’118 70’’ ile rehberde kayıtlı olan tüm bilinmeyen numaralara ulaşabilirsiniz. ‘’118 70’’ ileBilinmeyen cep telefonu numaralarına ulaşmak için direkt olarak ‘’118 70’’ ile ulaşmak istediğiniz numaranın isim ve soy isim bilgilerinden isimden numara sorgulama yaparak ulaşmak istediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kısaca 118 70 ile operatörünüz turkcell numara sorgulama,vodafone numara sorgulama,ave anumara sorgulama  veya türk telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından dahi 118 70  bilinmeyen numaralar servisini arayarak istediğiniz operatörle ilgili numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz.

 

 

Avea numara sorgulama, Genel, isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama, sorgulama,telefon numaradan isim sorgula, telefon numarasından isim sorgula, Telekom numara sorgulama,Türkcell numara sorgulama, Vodafone numara sorgulama kategorisine gönderildi | ave anumara sorgulama, İsimden Numara Sorgulama, telefon numarasından isim sorgulama, turkcell numara sorgulama, Vodafone numara sorgulama ile etiketlendi | Bir yanıt bırakın

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver