Avea cepten sınırsız internet 2012

Etiketler: 128 kbps internet hızı yeterlimi, cepten sınırsız internet 2012, 128 kbps hız yeterli mi, cepten sınırsız internet, avea bedava internet 2012, avea bedava internet, avea cepten sınırsız internet, cepten bedava internet, avea 30 tl sınırsız internet, avea sınırsız internet
Yeni Nesil 500 Ekstra

Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 500 Dk

Sponsorlu Bağlantılar

Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS Adedi 2000 SMS

Aylık Ücretsiz Cepten Internet Kullanımı (2GB…) SONRA (128KB)Sınırsız

Tarifelerdeki cepten internet avantajı hangi kullanımlar için geçerlidir? 
Internet APN ve WAP üzerinden gerçekleştirilen kullanımları kapsamaktadır. Yurt dışı ve mobilvizyon kullanımlarını kapsamaz.

Yurt içi her yöne görüşmeler kaç saniyede bir ücretlendirilir?
6 saniyede bir ücretlendirilecektir.

Hatta ait güncel borç bilgisi nasıl öğrenilebilir?
Güncel borç bilgisi “GUNCEL” yazıp 5555’e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten alınan her bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir.

Tarifeler kapsamında kalan dakika miktarı nasıl öğrenilebilir?
“SES” yazılıp 5555’e SMS gönderildiğinde kalan dakika bilgisi ÜCRETSİZ olarak öğrenilebilir. Her yöne dakikaların %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Tarifeler kapsamında kalan SMS miktarı nasıl öğrenilebilir?
“SMS” yazılıp 5555’e SMS gönderildiğinde kalan SMS bilgisi ÜCRETSİZ olarak öğrenilebilir. Her yöne SMS’lerin %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Tarifeler kapsamında kalan cepten internet miktarı nasıl öğrenilebilir?
“INTERNET” yazılıp 5555’e SMS gönderildiğinde hız düşümü gerçekleştirilecek olan 2 GB’lık kullanıma ulaşılması için kalan cepten internet kullanım hakkı bilgisi ÜCRETSİZ olarak öğrenilebilir. 2 GB’ın %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketim varsa kullanımlarım ilk olarak nereden düşer? 
İlk olarak paket kapsamındaki dakika, SMS ve cepten internet kullanım hakkı, sonrasında tarifeler kapsamındaki SMS ve cepten internet kullanım hakkı tüketilecektir.

Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesi sadece Avea’nın faturalı tarifelerinde 12 fatura dönemi boyunca kalacağına dair taahhütte bulunan müşterilerimize açıktır. 12 fatura dönemi için taahhütte bulunulduğunda; numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 35 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 12 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL’dir.

16.03.2012 tarihi ve sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye gelen müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

16.03.2012 tarihi ve sonrası Avea’nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye gelen müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesinde hangi durumlarda taahhüdüm geçersiz olur?
Tarifeye kaydolduktan sonra ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, diğer operatörlere numarasını taşıyan, Avea’nın faturasız tarifelerine geçen müşterilerimizin son faturalarına, tarifenin 12 fatura dönemi sonundaki ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre boyunca uygulanan aylık indirim tutarlari toplami cayma bedeli olarak yansıtılacaktır. Faturalı başka bir tarifeye geçiş durumunda cayma bedeli ödenmez, ancak tarifeye özel sunulan aylık ücret indiriminden yararlanılmaya devam edilmez.

Tarifelerdeki her yöne dakikalar hangi aramaları kapsamaktadır?
Yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. 444 ile başlayan numaralar arandığında arama başına KDV-ÖİV dahil 40 kr olarak ücretlendirilecektir.

Tarifelerdeki her yöne SMS’ler hangi yönlere yapılacak gönderimler için geçerlidir?
Yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz. Tarifeler kapsamında sunulan SMS’ler web SMS olarak kullanılamaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver