Avast Virüs Temizleme Aracı Ücretsiz İndir avast! Virus Cleaner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Avast Virüs Temizleme Aracı avast! Virus Cleaner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda avast! Virus Cleaner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistemin düzgün çalışmasını engelleyen bazı solucanlar veri kaybından hız kaybına kadar kadar pek çok zararlı sonuç doğurur. Doğru kullanılan bir temizleme aracı ise kullanıcıları formattan ve önemli bir zaman kaybından korur.

avast! Virus Cleaner solucanları silerken sistem dosyalarını korur ve kayıt girdilerini düzeltir. Böylece yazılımsal bir hata olmadan bilgisayarınız temizlenir. Ayrıca program kullanıcıların ve bazı virüs programlarının farkedemediği virüsleri bulma ve silme konusunda da oldukça başarılı.

avast! Virus Cleaner 1.0.211 Sürümünün Temizlediği Solucan Türleri:

    Win32:Badtrans [Wrm]    Win32:Beagle [Wrm] (Bagle), türleri A-Z, AA-AH    Win32:Blaster [Wrm] (Lovsan), türleri A-I    Win32:BugBear [Wrm], türleri B-I variants    Win32:Ganda [Wrm]    Win32:Klez [Wrm], (Win32:Elkern dahil tüm türleri)    Win32:MiMail [Wrm], türleri A, C, E, I-N, Q, S-V    Win32:Mydoom [Wrm] (türleri A, B, D, F-N – truva atları dahil)    Win32:Nachi [Wrm] (Welchia, türleri A-L)    Win32:NetSky [Wrm] (Moodown, türleri A-Z, AA-AD)    Win32:Nimda [Wrm]    Win32:Opas [Wrm] (Opasoft, Opaserv)    Win32:Parite (Pinfi), türleri A-C    Win32:Sasser [Wrm] (türleri A-G)    Win32:Scold [Wrm]    Win32:Sinowal [Trj] – türleri AA, AB    Win32:Sircam [Wrm]    Win32:Sober [Wrm], türleri A-I, J-K    Win32:Sobig [Wrm], türleri B-F    Win32:Swen [Wrm]    Win32:Tenga    Win32:Yaha [Wrm] (Lentin)    Win32:Zafi [Wrm] (türleri A-D)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver