Avast Ücretsiz Antivirüs Mac Versiyonu Ücretsiz İndir avast! Free Antivirus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Avast Ücretsiz Antivirüs Mac Versiyonu avast! Free Antivirus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda avast! Free Antivirus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yıllardır ücretsiz antivirüs diyince ilk akla gelen program olan avast! Free Antivirus‘ün Mac versiyonu beta olarak karşımızda. Zararlı yazılımlara geçit vermeyen programın 3 ayrı koruma kalkanı bulunuyor. Web kalkanı gerçek zamanlı olarak internet tehlikelerini önlüyor. E-postaları tarayarak zararlı olanları eleyen mail kalkanı bilgisayardaki önemli bir güvenlik açığını kapatıyor.  Dosya kalkanı tüm dosyaları tarayarak potansiyel tehditleri ortaya çıkararak yok ediyor.avast! Free Antivirus sade ve kullanışlı bir arayüzle karşımıza çıktı. Anlık uyarılar, otomatik güncellemeler ve isteğe bağlı tarama özellikleri programı güçlendiren özellikler arasında.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver