AutoWinRarZip indirdiğiniz arşiv dosyalarını otomatik olarak seçtiğiniz klasöre çıkarır

Windows: AutoWinRarZip yazılımı her gün bir çok sayıda zip yada rar formatında arşiv dosyası indiren ve bu dosyaları kendi belirledikleri bir klasöre otomatik olarak çıkarmak isteyen kullanıcıları için yapılmış ücretsiz bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın ana penceresinde (üstteki resimde görülüyor) sağ tarafta kalan seçeneklerden “Source Directory” yazan yere internetten indirdiğiniz bütün dosyaların kaydedildiği klasörün adresini yazın. Böylece AutoWinRarZip  programı indirmiş olduğunuz arşiv dosyalarını izleyebilecektir. Hemen altındaki “Destination Directory” yazan yere de arşiv dosyalarının içeriğinin otomatik olarak çıkartılıp kaydedileceği klasörü yazın. İsterseniz bunun için yeni bir klasör de oluşturabilirsiniz. Eğer içeriği çıkartılan arşivlerin otomatik olarak bilgisayarınızdan silinmesini istiyorsanız buradaki “Delete Archive” kutusunu işaretleyebilirsiniz.

Yine buradaki “Create Folder” kutusunu işaretlerseniz her bir arşiv dosyanızın içeriği için aynı isimde farklı bir klasör oluşturulacaktır. Böylece arşiv dosyalarının içeriğini organize edebilir ve herhangi birini bulmakta zorluk yaşamazsınız.

OS: Windows 7 – XP

Lisans: Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız:

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver