AutoClick Otomatik Tıklama Programı Ücretsiz İndir AutoClick (Mouse Auto Clicker) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AutoClick Otomatik Tıklama Programı AutoClick (Mouse Auto Clicker) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AutoClick (Mouse Auto Clicker) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AutoClick programı, fare tıklamalarını durmaksızın taklit etmek için oluşturulmuş bir programdır. Boombang, Habbo, Farmville gibi farenizi durmadan tıklatmanız gereken oyun ve programlarda bu programı kullanabilirsiniz. 

Fare tıklamalarınızı tekrarlayarak kaydetmeniz halinde, AutoClick bu tıklamaları algılayacak ve parmağınızı yormanıza gerek kalmayacak. 

Programın, tıklama ve tekrarlama olmak üzere iki modu mevcuttur. Tıklama modunda bir ya da daha fazla noktaya tıklarsınız. Tekrarlama modunda ise yaptığınız tıklamaları tekrarlarsınız ya da kendi belirlediğiniz kısayol tuşlarını kullanırsınız. 

AutoClick programını kullanmak için “Kaydet” butonuna tıklayın ve ekran üzerinde tekrarlanmasını istediğiniz hareketleri yaparak kaydedin. Bittiğinde “Dur” butonuna tıklayın. 

AutoClick seçeneklerinde pek çok parametreyi değiştirebilirsiniz: Tekrarlama sayısı, hız, buton ve tıklama tipi, klavye kısayolları vs. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver