ATI Ekran Kartı Hızlandırıcı Ücretsiz İndir ATI Tool Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

ATI Ekran Kartı Hızlandırıcı ATI Tool Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ATI Tool isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ATITool, Ati markalı ekran kartlarıyla uyum gösterebilen ve yalnızca bu marka üzerinde işlem yapabilen bir yazılımdır. Bu konuda bilgi sahibiyseniz AtiTool ile ekran kartınıza hız aştırma (overclock) işlemini kolaylıkla yapabileceksiniz. Programın overclock işlemine katkısı gerçekten oldukça büyük. Ekran kartınızdan en yüksek grafik işlemci hızını ya da en yüksek bellek hızını rahatlıkla yakalayabilmeniz mümkün. Programın bir dikkat çekici ve kullanıcıya yardımcı olan bir diğer özelliğide ekran kartınızın sıcaklığını size grafiklerle anlaşılır biçimde sunması ve ekran kartınız çok ısınınca sizi uyarabilmesi.Yazılımın Başlıca Özellikleri:Ati’nin 9000, 9200, 9550, 9600 serisindeki ekran kartlarındaki overclock kilidini aşabilme.Gama denetimi.3 boyutlu görüntü üretim penceresinde takılma ve bozulmaları algılayabilme.Gerektiğinde Direct3D 8, Direct3D 9, OpenGL gibi uygulamaları sezinleyebilme.Sınırsız overclock imkanı tanıma.Önemli Not: Overclock işlemini yapabilmeniz için bu konuda bilgilenmiş olmalısınız. Aksi taktirde ekran kartınızda ve buna bağlı olarak diğer donanımlarınızda ciddi boyutta hasarlarla karşılaşabilirsiniz. Kullanım sırasında oluşabilecek tüm zararlardan yazılımı kullanan kişi sorumludur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver