Ateş Yükselince Renk Değiştiren Tulum, Ateşe Göre Renk Değiştiren Bebek Tulumu, Ateşe Göre Renk Değiştiren Tulum

bebeği ateşi yükseldiğinde renk değiştiren tulum, bebeğin ateşi yükselince renk değiştiren tulum, bebeklerin ateş yükselmesinde renk değiştiren tulum,

Bebeğin ateşi yükselince renk değiştiren tulum

Bebeklerin yükselen ateşlerini ölçmek için günümüzde çeşitli ateş ölçme cihazları kullanılmakta, ancak nano teknoloji yöntemiyle üretilen ve bebeğin ateşine göre renk değiştiren tulumlar bu ateş ölçme cihazlarının pabucunu dama atacak gibi görünüyor. Bebeğin ateşinin yükselmeye başladığını renk değiştirerek sinyal veren bu tulumlar, ebeveynlerin bebeğin ateşinden daha erken sürede haberdar olmasını ve ateşin düşürülmesi için zaman kazanılmasını sağlamaktadır. İngiltere’de üretilen ve yurtdışında büyük bir ilgi toplayan bu tulumlar Türkiye’de de satışa sunulmak için hazırlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ateş yükselince renk değiştiren tulum

Yüksek ateş bebeklerde ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır. Ateş yükselince renk değiştiren tulumları sayesinde bebeklerin ateşleri daha erken zamanda kotrol altına alınacak ve yüksek ateşin yol açma riski bulunan sorunlar da önlenmiş olacak. Bebeğin üzerine giyeceği bu tulumlar çok yakın bir zamanda ülkemizde 99 liradan satışa sunulacak.

Ateşe göre renk değiştiren bebek tulumları pembe, mavi ve yeşil renklerde üretilmiş olup, bebek ateşlendiği zaman beyaz renge dönmektedir. Pamuklu kumaştan hazırlanan bu tulumlar bebeğin ateşi 37 dereceye çıktığı zaman beyaz renge dönecektir. Ayrıca ateşe göre renk değiştiren bu tulumlar 2 yaşına kadar kullanılabilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver