Atatürk İlim ile ilgili Sözleri, Atatürk İlim ile ilgili Özlü Sözler, Atatürk İlim ile ilgili En Güzel Sözler ve Mesajlar

Etiketler:Yeni 2013-2014 Atatürk İlim ile ilgili Sözleri Kısa Facebook Paylaş, Atatürk İlim ile ilgili Mesajları Hazır Cep Telefonu Sms

Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.

İstiklal, istikbal, hürriyet, herşey adaletle kaimdir!

Sponsorlu Bağlantılar

Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

Müspet ilimlerin temeline dayanan, güzel sanatları seven, fikir terbiyesinde olduğu kadar beden terbiyesinde de kabiliyeti artmış ve yükselmiş olan bahtiyar, kuvvetli bir nesil yetiştirmek siyasetimizin açık gayesidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver