At Kestanesi Nedir Hakkında Bilgi

At Kestanesi Nedir

kelimelerin anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

At Kestanesi Nedir, At Kestanesi Ne Anlama Gelir, At Kestanesi Ne Demektir, At Kestanesi Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

At Kestanesi ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

At Kestanesi Anlamı

İkiçeneklilerin atkestanesigiller familyasından, süs ağacı olarak yetiştirilen, 15-30 m. yüksekliğinde ağaç (Aesculus hippocastanum). Hintkestanesi de denir. Salkım durumundaki çiçekleri parlak pembe renklidir. Meyvesi, dikenli bir kapsül biçimindedir. Çok iri, esmer, parlak görünümlü bir tohumu vardır. Tohumu yenmez. Düzgün gövdesinden ve bol gölge yapan geniş yapraklarından ötürü yol kenarlarına dikilir.

Konu ile ilgili aramalar: At Kestanesi Nedir At Kestanesi ödev ara At Kestanesi kelime anlamı At Kestanesi sözlükte ara At Kestanesi ansiklopedi bilgi bankası ara At Kestanesi ne demek At Kestanesi neye denir

At Kestanesi ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver