Assassins Creed Hile Programı Ücretsiz İndir Assassins Creed Trainer Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Assassins Creed Hile Programı Assassins Creed Trainer Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Assassins Creed Trainer Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Assassin’s Creed’in PC versiyonunun piyasaya çıkması ile birlikte, oyunun hayranları Trainer’ını yapmakta gecikmediler. Suan için oyunun çeşitli trainerleri bulunmakta fakat bunların içinden en başarılı ve sorunsuz olan versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz.Trainer’ın özellikleri:F1: Ölümsüzlük (Full Syncronisation)F2: Sınırsız bıçak fırlatmaF3: Daha az dikkat çekme (Silent Assassin)F4: Bulunduğunuz konumu kaydetmeF5: Kaydettiğiniz konuma geri teleport olmaF6: Tüm hileleri devredışı bırakma

Trainer’ın kullanımı:1. Oyunu çalıştırmadan önce indirdiğiniz “Assassins_Creed_XP_Trainer.exe” dosyasını çalıştırınız.2. Trainer programını çalıştırdıktan sonra oyunu çalıştırınız ve oyun esnasında yukarıda açıklanan özelliklerdeki tuşlara (F1,F2,F3…) basarak istediğiniz hileyi aktif ediniz.

Not: Oyun sırasında aktif etmek istediğiniz hilenin tuşuna bastığınızda, o hilenin aktif olduğuna dair bir onay sesi duyacaksınız. Yine aynı hileyi kapatmak istediğinizde ise, o hileye ait tuşa bastığınızda kapanmış olacaktır. Hilelerin hepsini devre dışı bırakmak için F6 tuşunu kullanınız. 

Paketi açabilmeniz için Winrar şifresine ihtiyacınız vardır. Dosyanın rar şifresi: tamindir

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver