Aslan burcu ile İkizler burcunun aşk uyumu  

Aslan burcu ile İkizler burcunun aşk uyumu

İkizler tam size göredir ! Konuşkan hava burcu İkizler hayatınıza taze nefes getirecektir. Hava burçları ateş burcu Aslan`ın ateşini alevlendirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tabii ki İkizler`inde bazı kusurları vardır. İkizler hiç durmadan yeni arkadaşlar edinmeye ve bunlarla flört etmeye bayılır. Kendine
yeni bir sevgili arıyor zannetmeyin bu onun huyudur ve kötü bir niyeti yoktur.

İkizler`in modern bir kafa yapısı vardır ve aslında flört ettiği kişilerle de arasında hiç bir şey yoktur. Siz ise İkizler`in eve gelmesini ve size hayranlık göstermesini beklersiniz. İkizler ise size her gün hayranlık gösterisi yapacak kadar sabırlı değildir. Buna rağmen keyifsiz olduğunuzda neyi ihmal ettiğini hemen anlayarak telafi edecektir. İkizler değişken nitelik taşıdığı için şanslısınız. Oldukça uyumlu, esnek ve iletişimcidir. Duygusal olmayan akılcı İkizler size belli etmese de sürekli ilişkinizi analiz eder. En azından biriniz işler kötüle gittiği zaman bunu dile getirecektir. İkizler ilişkiniz hakkında konuşmak istediğinde sakın onu başınızdan savmayın. Bu, ona yapacağınız en yanlış hareket olacaktır. Konuşmaya ihtiyacı olduğu zaman onu dinlemelisiniz. Yatakta her şey harika olacak. İkizlerin mizah duygusu gelişmiştir ve okuduğu binlerce kitaptan heyecanlı bölümler okumaya bayılır. İkizler gerçek bir kitap kurdudur bu da sizin hoşunuza gider. Elleri çok beceriklidir. Bazen onun daha az konuşup sizi daha çok okşamasını isteyebilirsiniz. Aslan Zodyak`ın en iyi öğretmeni olduğu için onu istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. İkizler`in daha duygusal olmasını isteyebilirsiniz aslında oda kendine göre duygusaldır. Becerikli ve çok yönlü İkizler ile birlikteliğiniz çok renkli olacak ve ondan asla bıkmayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver