Aslan Burcu 2013 Yorumları  

Aslan BURCU 2013 YORUMU

  • Dün
  • Bugün
  • Haftalık
  • Aylık
  • Yıllık
  • Burç Özellikleri
  • Aşk Uyumu

Aşk:Servet:Kariyer:Sağlık:

Sponsorlu Bağlantılar

Aslan Burcu 2013 Yorumu
Balık burcunda geçen yaklaşık bir yılın ardından Jüpiter kısa sürede harekete geçecek, O yüzden Jüpiter banka hesabınızda etkili olabileceği sekizinci evinizdeyken yılın bu ilk üç haftasını iyi değerlendirin. Siz veya eşiniz almanız gereken bir parayla ilgili haber duyabilir ya da iş yerinde zam alabilirsiniz. Ancak yatırımları şansa bırakmayın çünkü Jüpiter vaat ettiklerinin bir kısmını yerine getirmemesiyle meşhurdun Önce biriktirin, sonra elinizde nakit para varken harcayın.

18 Ocak ve 3 Haziran tarihleri arasında Jüpiter, dokuzuncu eviniz Koç burcunda olacak. Şubat veya Mart ayında özel veya profesyonel sebeplerden ötürü seyahate çıkmanız gerekebilir» Akrabalarla baş etmek zor olacaktır ve işle ilgili konulara ustalıkla yaklaşmanız gerekecek çünkü direnişle karşılaşmanız olası. Fikir ve görüşlerinizi kabul ettirmeye çalışmak, bir başkasını ikna olmaya zorlamak akıllıca değildir. O yüzden heyecanınızı koruyun ve başkalarına karşı duyarlı davranın, İstediğinizi elde edeceksiniz.

Jüpiter 4 Haziran’da onuncu kariyer ve statü eviniz Boğa burcundaki bir yıllık ziyaretine başlarken siz ilgi odağı olacaksınız. Bu etki sadece her on iki yılda bir oluşur, o yüzden en iyi şekilde değerlendirin. Favori olan birkaç kişi arasında olacağınızdan bir terfi veya yeni bir pozisyonla kariyerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz, insanlar size ve uzmanlığınıza ihtiyaç duyacaklar. Haziran ayında yaptığınız girişimlerin sonucunu bu yaz veya sonbaharda alabilirsiniz. Ancak tek motivasyonunuzun para olmamasına dikkat edin.

Satürn, öğrenme, kısa geziler ve iletişimi temsil eden üçüncü eviniz Terazi burcundaki iki buçuk yıllık geçişini sürdürüyor. Bunların tamamı bu yıl bir noktaya kadar aktif olacak. Mart ve Ağustos aylarında bir aile bireyi, eş veya komşunuzla bir gerginlik yaşayacak ama tam olarak nedenini anlayamayacaksınız. Ancak çözümlenmesi gereken konulardan bazıları önyargılar, varsayımlar ve yanlış anlamalar olabilir.

Burada Satürn’ün etkisiyle yeni bir taşıt almanız gerekebilir. Mart sonu ve Nisan başında, seyahatlerde gecikmeler olabilir. Bu
dönemde mekanik sorunlar da artış gösteriyor, Jüpiter Balık burcundaki ziyaretini tamamlarken bunu aklınızda bulundurun ve bu beklenmedik masraflar için para biriktirin.

Bu geçiş, insanlarla konuşarak, basın raporlarını inceleyerek veya iş becerilerinizi geliştirmek için kısa süreli bir ders alarak sizi öğrenmeye teşvik ediyor, Bu yıl sosyal medya sitelerine de ilgi duyacaksınız, Bu, çevre geliştirmek için değerli bir atılım olsa da gönderdiğiniz bilgiler konusunda dikkatli olun. Kuralın dışında herhangi bir şey sizin işinizi de etkileyebilir,

Uranüs Koç burcuna geçtikten sonra okula dönme düşüncelerine kapılabilirsiniz. Şu anda bunda başarılı olursunuz ama zamanınızı değerlendirin ve bir programa atlamak yerine önce detaylı araştırın. Bu şekilde siz ve kariyeriniz için faydalı olacak bölümü seçebilirsiniz. Internet üzerinden alman kursları araştırın. Siz de bir okul veya eğitim merkezinde ders vererek bilgilerinizi paylaşmayı düşünebilirsiniz. Ancak resmî eğitim tek seçenek değildir. Aynı hedefi okuyarak veya seyahat ederek gerçekleştirebilir, dün yaya ve diğer kültürlere dair bilgilerinizi artırabilirsiniz.

Neptün 4 Nisan ve 3 Ağustos tarihleri arasında Balık burcunu ziyaret ediyor. Bu tarihlerden önce ve sonra mistik gezegen, ilişkileri temsil eden yedinci eviniz Kova burcunda olacak. Bn evdey ken Neptün romantizm aşılayabilir ama bunun aksi ele olabilir ve yakın hissettiğiniz biriyle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilecek. Büyük olasılıkla Neptün 1995 yılında Kova burcuna girdilinden beri her ikisini de yaşadınız. Bu yıl da değişen bir şey olmayacak. Aynı zamanda her duyduğunuza inanmayın. Çünkü herkes sizin iyiliğinizi düşünmüyor olabilir. Ama sonuçta Neptün, tanısınız herkesi etkileme becerinizi güçlendirmeyi sürdürüyor. Neptün ün Balık burcunda geçirdiği zaman, bu gezegenin sekizinci evinizde on yedi yıllık geçişi boyunca yaşayacaklarının bir ön izlemesi. Bu alanda zaman zaman finansal konuları üst eden Uranüs’ün aksine, Neptün ceplerinizi altınla da doldu rabilir, kayıplara da yol açabilir. Her ikisi de yaşanacak . bütçeleme ve karar alma konularında dikkatli olursanız, olumlu olasılıkları artırabilirsiniz. Cömert doğanız bu ilkbahar veya kış aylarında, bir arkadaşınızın yüklü bir borca ihtiyacı olmasıyla us te tabi tutulacak.

Plüton, günlük işler ve genel iyiliği temsil eden alımcı evim Oğlak burcundaki geçişini sürdürüyor. Zaman zamanını iş yaşamı nız yoğun olacak. İş yükünüz artacak ve bazı insanlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bu genel olarak çoğu zaman harika bir etkisi yaratacak ama Plüton’un Güneşinizle temas kurmaya dikkat edin. Ne olursa olsun, iş yerinizde olup bitenlerin, sözlerinizin ne yapıp ne konuştuklarının arkasında olmalısınız. o zaman ufukta bir çatışma gördüğünüzde, kendinini önceden hazırlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver