Ask.fm den kurtulma Ask.fm dondurma Ask.fm hesabı nasıl silinir Ask.fm hesabını silme

Etiketler: Ask.fm, Ask.fm hesap dondurma, Ask.fm kapatma

Ask.fm Hesabı Nasıl Kapatılır Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ask.fm Hesabı Nasıl Kapatılır

Ask.fm hesabı silmek oldukça basit. Ask.fm sitesine üye olan kişilerin açtıkları hesap üzerinden kendisine yöneltilen soruları aldığı ve cevapladığı bir sistemdir. Ancak siteyi beğenmemiş olabilir veya yeni bir hesap açmak isteyebilirsiniz. Ask.fm web sitesinin Türkçe dil desteği bulunduğundan hesabınızı kolayca silebilirsiniz.

İlk iş olarak Ask.fm hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve sağ üst köşedeki Ayarlar linkine tıklıyorsunuz. Yeni açılan sayfada en alt sağ kısımda Hesabı devre dışı bırak linkine tıklıyor ve şifre ekranı karşınıza çıkıyor. Şifreniz girdikten sonra Hesabı devre dışı bırak butonuna tıklayarak hesabınızı kapatabilirsiniz.

Eğer Hesap Kapatma alanını bulamadıysanız şu linki kullanınız: http://ask.fm/account/settings/deactivation

Ask.fm sayfanı devre dışı bıraktığında kimse bulamayacak ya da ziyaret edemeyecek. Oturum açma sayfasında oturum adını ve şifreni girerek hesabını aktif hale getirebilirsiniz.

Son Aramalar: Ask.fm, Ask.fm den kurtulma, Ask.fm dondurma, Ask.fm hesabı nasıl silinir, Ask.fm hesabını silme, Ask.fm hesap dondurma, Ask.fm kapatma, Ask.fm nasıl kapatılır, Ask.fm üyeliği nasıl iptal edilir, Ask.fm üyeliğini iptal etmek istiyorum, Ask.fm üyelik iptali

ask fm dondurma, ask fm hesabı dondurma, ask fm nasıl kapatılır, ask fm hesabı nasıl kapatılır, ask fm nasıl donduruluyor, ask fm nasıl açılır, ask fm hesabını silmek, ask fm geri açma, ask fm silme, ask fm/account/settings/deactivation

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver