Aşırı Zayıf Olan Ne Yapmalı, Aşırı Zayıf Olanlar Nasıl Kilo Alırlar, Hiç Kilo Alamayanlar Ne Yapsın

kilo alamayanlar nasıl kilo alır, kilo alamayanlar ne yapmalı, kilo alamayanlara öneriler, kilo almakta zorlananlar ne yapmalı

Hiç kilo alamayanlar ne yapmalı?

Aşırı kilolu olan kişilere nazaran aşırı zayıflıktan yakınların sayısı daha azdır. Ama her ikisi de sağlık problemlerine yol açan sorun olmalarından dolayı, aşırı zayıf olan ve kilo almakta zorlananlar için birkaç beslenme tarzından bahsetmek istedik. Günlük yaşantınızda bir takım alışkanlıklarınızı değiştirerek daha uzun süreli bir yaşam sürebilir ve bu yaşamı en sağlıklı şekilde ideal kilonuz ile birlikte geçirebilirsiniz. İşte kilo alamayanların yapması gerekenler.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer aşırı zayıf olma durumunuzun altında inatçı ishal, anemi, hipertansiyon gibi sağlık sorunları bulunmuyorsa kilo almak için dikkat etmeniz gereken bu hususlar kısa sürede sizi ideal kilonuza taşıyacaksınız. Yemek yerken katı ve sıvı gıda ayırt etmeden mümkünse tahıl ürün ağırlıklı gıdaları tüketin.

Kilo almak için beslenmenizi de düzene sokmalı ve günde 3 öğün beslenmeye dikkat etmeli. Günlük 3 öğün beslenmenin altına düşülmemeli, istenirse öğünler 4′e ve 5′e çıkartılabilir. ayrıca sakız çiğnemek iştah kapatacağı için bu alışkanlığınızdan uzak durmanız gerekir. Kilo almak için geceleri yatmadan önce ekmek arası ve makarna gibi kalorili gıdalar tüketilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver