Arşiv Dosyaları İçin Şifre Kırıcı Ücretsiz İndir Advanced Archive Password Recovery Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Arşiv Dosyaları İçin Şifre Kırıcı Advanced Archive Password Recovery Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Advanced Archive Password Recovery isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Advanced Archive Password Recovery şifrelenmiş ZIP ve RAR uzantılı arşivlerin şifrelerini kırar. ZIP ve RAR uzantısıyla arşivleme yapan tüm yazılımlarda etkili kullanım sağlayan program bir saatten az bir sürede arşivlerinizin şifresini kırma garantisi veriyor. WinZip 8.0 ve eski sürümleriyle şifrelenmiş arşivler için garanti veren program, bu işlem sırasında şifrelenmiş dosyalara herhangi bir zarar vermiyor.En basitinden en kompleksine kadar her türlü arşiv şifresini kırmada iddialı olan Advanced Archive Password Recovery alanının en başarılı programlarından biri.Özellikleri:

ZIP/PKZip/WinZip, RAR/WinRAR, ARJ/WinARJ ve ACE/WinACE‘in tüm versiyonlarını destekler.4 GB’ın üstündeki arşivleri de destekler.WinRAR ve WinZip’in yeni versiyonlarındaki AES şifrelemesini destekler.Şifre kırma işlemini istediğiniz zaman durdurabilir, kaldığınız yerden devam ettirebilirsiniz.Kendi dilinizdeki şifreleri kırmak için programa sözlük yükleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver