Arnica Bora Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri, Sorunları Problemleri Hataları Hakkında Bilgi

Son Arananlar:arnica bora şikayetarnica yedek parçaarnica bora yedek parçalarıarnica bora emiş gücüarnica bora parçalarıarnica bora yorumlarıarnica bora yedek parçaarnica bora 4000 şikayet,arnica boraarnica bora kullanıcı yorumlarıarnica yedek parçalariarnica bora servisleriarnica bora servisarnica bora 4000 kullanıcı yorumları

Arnica Bora Kullanıcı Yorumları – Şikayetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Arnica Bora yedek parçaları

Önemli Not: Ürünle ilgili sorun yaşadığınızda garantiye girmiyor derlerse, bağlı bulunduğunuz kaymakamlığın “Tüketici Hakları” bölümüne gidiniz. Görevli ücretsiz kanuni yönden hakkınızı arayacaktır.

Bu süpürgeyi alacak olanları kolay yoldan bilgilendirebilmek için bu sayfayı oluşturduk.

Arnica Bora yerli üretim bir elektrikli süpürgedir. Süpürgeyi sizler için araştırdık ve kullananların ortak şikayetlerini ve memnuniyetlerini sizler için listeledik.

Şikayetler:

Bu sayfadaki yazının tamamı şikayetvar.com adlı sitedeki 65 şikayetin okunup, sık karşılaşılan şikayetlerin sıralanmasıyla oluşturulmuştur. Arnica yetkililerinin bu şikayetlerin hiç birine cevap vermemesi oldukça düşündürücü.

1- Araştırmalarımıza göre en büyük sorun arızalanan ürünün garanti sürecinde yaşanıyor. Bir çok kişi yetkili servislerden şikayetçi. Tamirlerin çok uzun sürmesi, yedek parçanın bulunmaması, teknik servisin ürünü garanti dışına sokmak istemesi veya garanti adı altında tamir edilin üründen ücret talep edilmesi gibi bir çok şikayet mevcut.

2- Kullanıcıların en çok ortak şikayetlerinden biri de motorunun yanması.

3- Hortumunun kopması, turbo başlığının ve tutma sapının kırılması (bu konuda çok fazla şikayet var ve garanti dışı işlem gördüğü söyleniyor).

4- Bir kaç kullanımda emiş gücünün aşırı derecede düşmesi, nerdeyse hiç çekmeyecek duruma gelmesi.

5- Bir kaç kullanımda su haznesinin sıkışıp kalması. Yetkili servisin tamiri için ücret istemesi.

6- Parçalarının kalitesiz olduğu ve çabuk kırılıyor olmasıyla ilgili şikayetlerin çok olması.

7- 2-3 kez kullanımda hortumun ve filtrelerin tıkanmasıyla oluşan düşük emiş gücüyle ilgili şikayetlerin çok olması.

8- Kullanım sonrası hemen yıkansa bile boru içlerinde kalan su ve kirlerin kötü kokular oluşturması.

9- İçindeki motorun 2400 Watt değil 1200 Watt olduğunu iddaa eden kullanıcılar bulunmakta (cihazın motorunu açıp bakan bir müşteri şikayeti).

Kaynak: şikayetvar.com

Memnuniyetler:
Bu kısmı yazmıyoruz aşağıdaki yorum kısmına şikayet veya memnuniyetlerinizi yazarak sizden sonraki ziyaretçileri bilgilendirmiş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver