Arkadaşlarınıza Soru Sorma Uygulaması Ücretsiz İndir Ask FM Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Arkadaşlarınıza Soru Sorma Uygulaması Ask FM Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ask FM isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ask FM ülkemizde en sık kullanılan soru sorma uygulamalarından bir tanesi. Formspring gibi arkadaşlarınıza veya tanımadığınız kişilere tüm merak ettiklerinizi sorabildiğiniz Ask FM’i Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde de kullanmak isterseniz mobil uygulaması oldukça güzel bir şekilde hazırlanmış durumda.

Uygulamayı kullanarak dilerseniz sorularınızı sorabilir, dilerseniz de cevapları verebilirsiniz. Cevaplarınız hem yazı hem de video formatında olabildiği için oldukça kullanışlı diyebilirim. Ayrıca diğer kullanıcıların profillerini, ilgi alanlarını inceleme ve kullanıcıya özel sorular sorma şansına da sahipsiniz. 

Bunun yanında kullanıcıların verdiği cevapların, beğenilen cevaplarının ve sorularının da istatistiklerine ulaşabildiğiniz Ask FM Android uygulaması Ask FM’e dair ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver