Ares ile mp3 nasıl indirilir Ares ile müzik indirme Ares ile müzik nasıl indirilir Ares ile video indirme

Etiketler: Ares, Ares ile klip indirme, Ares nasıl kullanılır

Ares Programı Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ares Programı Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım

Ares programı ile dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman dosyaları indirebilirsiniz. Programın ücretsiz olması ve açık kaynak kodlu  olması nedeni ile en çok tercih edilen dosya paylaşım programları arasındadır. Ares programının bir diğer güzel özelliği ise Türkçe dil desteğinin bulunmasıdır. Ares programını kullanan sanal topluluğun bir üyesi olarak diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan herhangi bir dosya arayabilir ve indirebilirsiniz. Ares programı yalnızca dosya indirme programı değil aynı  zaman da Ares ile sohbet odalarına katılabilir veya yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ares programı ile indirmek istediğiniz dosyaları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Ares otomatik olarak aynı anda birçok kullanıcıdan dosyaları hızlı bir şekilde indirir. Ares güvenlik duvarları arkasında çalışır ve sıfır yapılandırma gerektirir.

Yapmanız gerekken ilk iş Ares programını size verdiğimiz link ile bilgisayarınıza indirmek olmalıdır. http://aresgalaxy.sourceforge.net/ linkine tıklayarak programı bilgisayarınıza indiriniz. Yazılımı indirdikten sonra ilgili adımları izleyeceğiz. İlk karşınıza lisans sözleşmesi çıkacaktır “I Agree” diyerek ilerleyiniz. Daha sonra ilgili adımları tamamlayın Ares programının kurulumu sadece birkaç dakikanızı alır.

Programı ilk yüklediğinizde karşınıza İngilizce olarak çıkar, şimdi ilgili adımları izleyerek programı Türkçe yapacağız. “Control Panel” – “General” “Preferred Language” kısmından “English” olarak seçili olan seçeneği “Turkish” olarak değiştiriniz. Artık programınızın dili Türkçe bu nedenden dolayı çok daha rahat kullanabilirsiniz. Şimdi menüleri inceleyelim.

Ares ile Dosya İndirme;

Program hakkında az çok bilgi sahibi olduk, şimdi sıra programın en temel özelliği olan dosya indirme işlemine geldi.  kullanımını öğrendik artık dosya indirmeye başlayabiliriz. Resimdede olduğu gibi ilk önce “Arama” seçeneğine tıklıyorsunuz. Daha sonra arama teriminizi yazmanızı istenen kısma dosyanın ismini yazıyorsunuz eğer isterseniz Ses, Film, Resim, Doküman, Yazılım gibi filtreleri kullanarak aramanızı hızlandırabilirsiniz. Arama işleminden sonra istediğiniz dosya bulunduktan sonra dosyanın üzerine geliniz ve sağ tık yapınız açılan menüden “İndir” tıklıyorsunuz. Eğer programı İngilizce kullanıyorsanız “Download” olarak görünecektir.

Son Aramalar: Ares, Ares ile klip indirme, Ares ile mp3 nasıl indirilir, Ares ile müzik indirme, Ares ile müzik nasıl indirilir, Ares ile video indirme, Ares nasıl kullanılır, Ares programı ile film nasıl indirilir, Ares progrmı ile müzik indirme

ares şarkı aramıyor, ares nasıl kullanılır resimli anlatım, ares müzik aramıyor, ares nasıl kullanılır, ares programı nasıl indirilir, aresten indirdiğim müzikler masaüstüne nasıl alırım, aresten film nasıl indirilir, ares nasıl müzik indirilir resimli anlatım, ares resimli anlatım, aresle nasıl film indirilir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver