Aöf 1. Sınıf Genel Muhasebe Deneme Sınavı 2012 2013

işte bir çok kişinin merakla beklediği bir çok öğrencimizin bir çok arkadaşımızın bizi mail yağmuruna tuttuğu konuları getirdik ayağınıza açık öğretim fakültesine ( aöf ) giden öğrencilerimize yöneliktir.. Evet Aöf açıköğretim fakültesinin 1.sınıf muhasebe bölümü öğrencilerine yönelik olan muhasebe videolu anlatım derslerinde lider isimö olan videoanlatim.net şimdi sizlerle….

Hesaplar bilanço unsurlarını temsil eden araçlardır ve hesapların işleyişi de bilanço eşitliğine dayanır. Böylece hesap kalanlarından bilanço kolaylıkla elde edilebilir. Borç kalanı veren (aktif) hesapların kalanlarından bilançonun varlıklar (aktif) tarafı, alacak kalanı veren (pasif) hesapların kalanlarından da bilançonun kaynaklar (pasif) tarafı elde edilir Faaliyetlerden kaynaklanan sermayedeki değişmelerin neden gelir ve gider hesaplarında izlenmesi gerekir.aöf 1. Sınıf Genel Muhasebe ,aöf 1. Sınıf Genel Muhasebe çıkmış sorular ,aöf 1. sınıf Genel Muhasebe vize soruları ,Aöf 1. Sınıf Genel Muhasebe ara sınav soruları , Aöf 1. Sınıf Genel Muhasebe soruları indir

Sponsorlu Bağlantılar

Maliye bölümü derslerinin tümünü artık test kısmımızda bulabileceksiniz. İlk olarak Genel Muhasebe dersinin deneme sınavıyla başlıyoruz. Deneme sınavımız 20 sorudan oluşuyor ve ara sınav konularını içermektedir. Kolay Gelsin.

19 : 43

1

 

                    

2

 

                    

3

 

                    

4

 

                    

5

 

                    

6

 

                    

7

 

                    

8

 

                    

9

 

                    

10

 

                    

11

 

                    

12

 

                    

13

 

                    

14

 

                    

15

 

                    

16

 

                    

17

 

                    

18

 

                    

19

 

                    

20

 

                    

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver