Antivirüs ve Casus Yazılımlara Karşı Koruma Ücretsiz İndir VIPRE Antivirus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Antivirüs ve Casus Yazılımlara Karşı Koruma VIPRE Antivirus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda VIPRE Antivirus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Virüslere ve bilgisayarınıza zarar veren diğer casus yazılımlara karşı güvenle kullanabileceğiniz ve kullanırken de bilgisayarınızın performansını düşürmeyecek bir güvenlik yazılımı olan VIPRE Antivirus tek bir program ile komple güvenlik sunuyor. Antivirüs ve anti-casus yazılım özelliklerini bünyesinde bulunduran VIPRE sayesinde artık bilgisayarınızı güvenle koruması için sadece tek bir programa güvenebilirsiniz. 

Gerçek zamanlı koruma kalkanı yanında spam engelleyici filtresi bulunan program Outlook, Outlook Express, Windows Mail gibi POP3 ve SMTP protokolünü kullanan tüm e-posta yöneticileriyle uyumlu çalışır. VIPRE Antivirus ile taşınabilir cihazlarınız otomatik olarak taranarak zararlı yazılımlar bilgisayara bulaşmadan engellenir.

Antivirüs programlarının bilgisayarınızı yavaşlatmasından sıkıldıysanız, VIPRE’yi deneyebilir ve performansına şaşırabilirsiniz. Bilgisayar taraması yaptığı zamanlarda bile sistem performansını yavaşlatmayan bu güvenlik programı ile bilgisayarınız güven içinde dururken hiçbir yavaşlama da hissetmeyeceksiniz. Programla e-postalarınızı da kontrol edebileceksiniz.

Bilgisayarınızı yavaşlatmaz.
Antivirüs ve casus yazılım koruma motorları tek bir yazılım içerisinde.
Gelişmiş anti-rootkit teknolojisi ile rootkitlere geçit vermez.
ProAktif savunması sayesinde her daim yeni tehlikelere karşı tetikte bir güvenlik.
E-posta üzerinden gelebilecek her türlü tehlikeye karşı da tam koruma. (Antispam)
Özellikle malware korumasına ihtiyaç duyan netbook bilgisayarlara karşı ideal bir güvenlik yazılımı.

ÖNEMLİ! VIPRE Antivirus 90 gün ücretsiz kullanım kampanyasından yararlanmak isteyen Tamindir ziyaretçilerinin bu sayfadaki formu doldurarak kayıt olması gerekmektedir. 90 günlük ücretsiz lisansınız e-posta adresinize gönderilecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver