Antivirüs ve Casus Yazılım Koruma Programı Ücretsiz İndir Exterminate It! Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Antivirüs ve Casus Yazılım Koruma Programı Exterminate It! Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Exterminate It! isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Exterminate It! programı trojan, rootkit ve diğer malware ve spyware tehditlerine karşı bilgisayarınızı koruyabilen hafif güvenlik yazılımlarından birisi. Gerçek zamanlı olarak çalışabilen program arkaplanda çalıştığını hissettirmiyor ve dilediğiniz zaman tam bir sistem taraması yaparak sisteminizi tamamen temizleyebiliyor.

Bilgisayarınızda tanımlanamayan bir tehdit olduğunda bunu sunuculara gönderen program 24 saat içerisinde soruna dair çözümü de sunuyor.

Programı isterseniz sürekli çalıştırabilir isterseniz de sadece siz tıkladığınızda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda oldukça kolay bir şekilde ayarlamalar mevcut. Kolay kullanılır arayüzü ve teknik desteği ile pek çok kişinin güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacağına inanıyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver