Antivirüs ve Anticasus Programı Ücretsiz İndir Quick Heal Antivirus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Antivirüs ve Anticasus Programı Quick Heal Antivirus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Quick Heal Antivirus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticiden: Quick Heal AntiVirus Lite 2008, antivirüs ve antispyware olmak üzere ikili paket halinde gelir. Bilgisayarınız spyware, hacker ve virüslere karşı sürekli olarak korunur. Quick Heal Antivirus Lite 2008 yüklü olan bilgisayarınız ile dünya ile birlikte çalışma ve oyun oynama özgürlüğünü hissedin. Antivirüs Solucan, truva atı ve virüsleri otomatik olarak tespit ederek temizler. Dosyalarınızı korur, tarar ve e-posta eklentileri ile indirilen dosyalardaki virüsleri temizler. Antispyware Casus yazılımları bilgisayarınıza yüklenmeden önce bloke eder. Ayrıca bu zararlı yazılımları tespit edip temizleyerek ve kimlik hırsızlığı aktivitelerini bloke ederek gizliliğinizi korur. Quick Heal Antivirus ve Antispyware özellikleri:Check Mark ve VB100% sertifikalı araç Tüm “in-The-Wild” virüslerine karşı %100 koruma Günlük otomatik güncellemeler Karmaşık casus yazılımları ve truva atlarını tespit edip temizler. En son adware, dialer, bot ve riskware’ leri tespit edip siler. DNAScan teknolojisi bilinmeyen malware’ leri imza güncellemesi yayınlanmadan önce tespit edip siler. Geleceğe yönelik kapsamlı virüs koruması Yeni solucan, truva atı ve bot’lara karşı otomatik koruma Hızlı virüs tespiti Emergency CD Windows yüklü bilgisayarınızı güvenli olarak başlatmanızı, NTFS kısımlarına sahip olanlar da dahil olmak üzere tüm sürücülerinizi taramanızı ve temizlemenizi sağlayan kendi acil durum ön yükleme CD’nizi oluşturun. Bu CD kötü biçimde virüs bulaşmış bilgisayarlardaki, Windows içerisinden temizlenemeyen dosya virüslerini temizlemenizi sağlar.Native Boot ScanBir yerel tarama zamanlayarak tüm sürücülerin sonraki ön yüklemede, Windows yüklenmeden önce taranmasını ve temizlenmesini sağlayın. Bu uygulama, en tehlikeli rootkit, spyware özel amaçlı truva atı ve keylogger’ların dahi tespit edilip temizlenmesini mümkün kılar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver