Antivirüs Programı Ücretsiz İndir Steganos Antivirüs Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Antivirüs Programı Steganos Antivirüs Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Steganos Antivirüs isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Virüsler heryerde. Ödünç aldığınız CD’de truva atı çıktı ve bu sayede bilgisayarınıza birileri uzaktan erişim imkanına sahip olabilir. Veya bilgisayarınıza indirdiğiniz bir zararlı dosya yüzünden sisteminiz zarar görebilir. İnternette sörf yaparken zararlı dosyalar bilgisayarınıza kurulmaya başladı. Ve bunlar gibi bir çok güvenlik sorunu bilgisayarınızda baş gösterdi.

Güvenli bir antivirüs yazılımınız yoksa bu sorunlar başınıza çok büyük dertler açabilir. Ancak Steganos Antivirus programı sayesinde bu programlardan kurtulabilirsiniz.

Oldukça gelişmiş bir antivirüs yazılımı olan Steganos ile bilgisayarınız artık çok daha güvende.

Önemli! Programı kullanabilmeniz için üretici adresine üye olmanız gerekmektedir, ardından epostanıza gelen onay mesajını onayladıktan sonra bir deneme sürümü serial’ı almanız gerekmektedir. Üye olmak için buraya tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver