Antivirüs Programı Ücretsiz İndir Kaspersky Anti-Virus for Mac Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Antivirüs Programı Kaspersky Anti-Virus for Mac Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kaspersky Anti-Virus for Mac isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet kullanımının yükselmesiyle artan çevrimiçi tehditlere karşı ihtiyacınız olan kalkanı sağlamak için hazırlanan Kaspersky Anti-Virus for Mac, bilgisayarınızda ekstra güvenlik sağlıyor.Giderek artan dosya paylaşımıyla yayılması hızlanan truva atları, solucanlar, casus yazılımlar ve reklam yazılımlar için mutlaka önlem almanız gerekir. Kaspersky‘nin tecrübesini Mac bilgisayarlar için yansıttığı ürünü Kaspersky Anti-Virus for Mac bu önlemi sizin yerinize alıyor.

Çevrimiçi bankacılık ve çevrimiçi alışveriş işlemleri sırasında da tam koruma sağlayan yazılım bulut tabanlı olarak çalıştığından gerçek zamanlı koruma sağlıyor. Kendi kara listesi sürekli güncellenen yazılım sayesinde güncel tehditlerden hemen korunur hale gelebilirsiniz. Programın çok çekirdekli yapısı sistem kaynaklarını çok fazla kullanmadan, dolayısıyla bilgisayarı yavaşlatmadan çalışıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver