Antivirüs kaldırma aracı Antivirüs nasıl kaldırılır Antivirüs programı kaldırma Antivirüs programları nasıl kaldırılır

Etiketler: Antivirüs, Antivirüs kaldırıcı, Antivirüs silme

Antivirüs Programı Nasıl Kaldırılır Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Antivirüs Programı Nasıl Kaldırılır

Antivirüs programlarını bilgisayarınızdan kaldıramıyorsanız veya hiçbir k bırakmadan sisteminize herhangi bir zarar gelmesini istemiyorsanız bir çok antivirüs üreticisi programlarını sistemden kaldıracak Unistaller programını da üretmektedirler. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu kaldırma araçları sayesinde antivirüs programınızı sisteminizden kolay bir şekilde kaldıracaksınız. Bu araçların amacı sisteminize zarar vermeden ve programdan artık dosyalar bırakmadan sistemden tamamen programı kaldırmaktır.

Popüler AntiVirus Programlarının Kaldırma Araçları:

Avast : Kendi kaldırma programını kullanın, aswClear indir. Ana sayfasından da indirebilirsiniz.

AVG : AVG Uninstaller download.

Avira : Avira AntiVir Registry Cleaner Aracı kaldırdıktan sonra bu anti-virüs yazılımı tarafından bırakılan tüm kayıt defteri girdileri temizlemek yardımcı olacaktır.

BitDefender : Uninstall BitDefender download.

CA Internet Security: Uninstall CA Internet Security indir.

Dr.Web : Removal Tool – Download, Download Sayfası

F-Secure : Uninstall Download

Kaspersky: KAVRemover tamamen tüm Kaspersky Labs ürünleri kaldırmak için yardımcı olan ücretsiz bir yazılımdır. KAVRemove indirin.

McAfee: McAfee Tüketici Ürün Temizleme Aracı (MCPR.exe) bütün 2005, 2006, 2007, 2008 & 2009 McAfee ürünleri sürümlerini kaldırır. Eğer Kaldırma Programları ile McAfee ürün çıkarmak ettikten sonra bu seçenek kullanılmalıdır.

Malwarebytes: MBAM Cleaner download.

NOD32: Windows NOD32 antivirüs kaldırmak için, NOD32 Temizleme Aracını indirin.

Panda : Panda Uninstaller download.

Quick Heal : Uninstaller download.

Symantec (Norton) :  Norton Removal Tool. Norton sayfasını ziyaret edin.

Son Aramalar: Antivirüs, Antivirüs kaldırıcı, Antivirüs kaldırma aracı, Antivirüs nasıl kaldırılır, Antivirüs programı kaldırma, Antivirüs programları nasıl kaldırılır, Antivirüs silme, Antivirüs unistaller

virüs programı nasıl kapatılır, antivirüs programı nasıl kapatılır, avg arama motoru nasıl kaldırılır, avg arama motoru kaldırma, avg antivirüs nasil kaldirilir, avg arama motorunu kaldırma, avira antivir nasıl kapatılır, avg virüs programı nasıl kaldırılır, avira free antivirüs nasıl kapatılır, avg nasıl kaldırılır

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver