Anti-Virus Programı Ücretsiz İndir CA Anti-Virus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Anti-Virus Programı CA Anti-Virus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CA Anti-Virus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CA Anti-Virus 2009 programını kullanarak kapsamlı bir şekilde güvenliğinizi sağlayarak solucan ve truva atı gibi yazılımlarına karşı bilgisayarınızı koruma altına alır. İnternet üzerinde virüslerin bilgisayarınıza bulaşmasını sağlayan e-posta, indirilen dosya, sohbet ve web sayfalarını gibi ortamları tarayarak zararlı yazılımları bilgisayarınıza bulaşmadan engelleyebilir.

Özellikleri:

En fazla 3 bilgisayarda kullanılabilirVirüsler, solucanlar ve truva atlarını tespit ederE-postaları otomatik olarak tararBulunan virüslere karşı koruma sağlarİndirilen dosyaları zararlı yazılımlara karşı tararOtomatik güncelleme özelliği sayesinde sürekli değişen zararlı yazılımları en kısa zamanda tespit edebilir ve karantinaya alır. Böylece bilgisayarınıza zarar vermeden zararlı yazılımları silebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver